زمان انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ -

احمدی‎نژاد در جمع مردم آمل:

درباره پیروزی برجام باید از مردم سئوال کرد/ اصل انقلاب اسلامی بر مبنای حرکت مردم است

احمدی‎نژاد در جمع مردم آمل با بیان اینکه درباره پیروزی برجام باید از مردم سئوال کرد، گفت: در مورد پیروزی برجام از من سئوال نپرسید، بلکه در این زمینه باید از مردم سئوال کرد.

 به گزارش سرای نور؛ محمود احمدی‎نژاد در جمع مردم حاضر در نخستین سالگرد شهادت مدافع حرم آمل شهید هادی جعفری و شهدای مدافع حرم مازندران که در مصلای قدس آمل برگزار شد، با سئوالات مختلفی از سوی مردم روبه‎رو شد.

وی در پاسخ به سئوال یکی از حاضران درباره اینکه آیا کشورمان در بحث برجام پیروز بوده یا خیر، گفت: در مورد پیروزی برجام از من سئوال نپرسید، بلکه در این زمینه باید از مردم سئوال کرد.

عضو تشخیص مصلحت نظام در بخش‌های پایانی سخنان خود، با تکرار شعار «کی خسته است»، پاسخ «دشمن» را از مردم شنید و ادامه داد: مردم از شهرهای مختلف مازندران به آمل آمدند، مجلس شهدا خستگی ندارد و هیچ فردی پای آرمان‌های الهی خسته نمی‌شود.

احمدی‎نژاد با اعلام اینکه شهدا هر کدام یک قله و خورشید روشنگری و هدایت هستند، افزود: افرادی که خود را مالک این نظام می‎دانند، باید بدانند که اصل انقلاب اسلامی حرکتی الهی، آسمانی و جهانی بوده که اراده مردم و ملت در آن نقش اساسی دارد.

وی ادامه داد: افرادی نیز در این بین سنگ‌اندازی کرده و با ایجاد مانع خیال می‎کنند که ملت ایران همانند خودشان است و در جا می‎زند، ولی ملت ایران دارای قدمتی هزاران ساله بوده و صدها سال پرچم‎دار علم تمدن و فرهنگ بوده است.

 محمود احمدی‌نژاد پس از سخنرانی در یادواره شهدای مدافع حرم مازندران با استقبال پرشور مردم مواجه شد و پس از پایان مراسم با خروج از مصلای قدس آمل حدود ۳۰ دقیقه در جمع مردم این شهرستان حضور یافت و با استقبال پرشور آنها مواجه شد.

منبع:فارس

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۹ فروردین, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو