زمان انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۶ -

ناامیدی کاپیتان رم از قهرمانی؛ یووه هیچ نقصی ندارد

دانیله ده روسی، کاپیتان آاس رم معتقد است که یوونتوس بار دیگر شانس اول قهرمانی در سری آ خواهد بود.

سرای نور؛فصل جدید رقابت‌های سری A  ایتالیا به زودی آغاز می‌شود و یوونتوس قهرمان شش دوره اخیر رقابت‌ها برای دفاع از عنوان قهرمانی به میدان خواهد رفت. در این سال‌ها رم به عنوان رقیب جدی یوونتوس در لیگ بود ولی هیچ‌گاه نتوانست این تیم را به زیر بکشد.

 

 

 

 

دانیله ده روسی در همین رابطه گفت‌:« باید قبول کنیم که یوونتوس تیمی بزرگ و بی‌نقص است. آنها بازیکنان خیلی خوبی در ترکیب‌شان دارند و از نظر من آنها نقطه ضعفی ندارند. به همین خاطر معتقدم که امسال هم سال یوونتوس خواهد بود و آنها مدعی جدی قهرمانی در لیگ محسوب می‌شوند.»

 

ده روسی که بعد از خداحافظی فرانچسکو توتی از فوتبال به عنوان کاپیتان تیم رم شناخته شده است، در ادامه صحبت‌های خود ‌گفت:« من دوست دارم اگر قرار است یوونتوس قهرمان لیگ نشود، تیم دیگری هم نشود. برایم مهم است که فقط رم بتواند عنوان قهرمانی را از یوونتوس بگیرد نه تیم دیگری.

با این حال باید تقویت شویم، در غیر این صورت کار آسانی برابر یوونتوس نخواهیم داشت. امسال می‌خواهیم از همان ابتدا با قدرت، بازی به بازی پیش برویم تا بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم. خیلی‌ها منتظر قهرمانی ما هستند و من امیدوارم که در پایان فصل تیمی که جشن می‌گیرد رم باشد.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو