زمان انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۶ -

یاغی‌های سرخابی به دنبال شکایت از پرسپولیس

دو بازیکن سابق پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات خود از این تیم به دنبال مکاتبه با AFC هستند.

سرای نور؛

شکایت آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی از استقلال به AFC مسیر دریافت مطالبات و تحت فشار قرار دادن باشگاه را به دیگر بازیکنان یاد داده و در تازه ترین خبر، میثم بائو نیز قصد دارد از پرسپولیس و استقلال بابت عدم دریافت مطالبات سابقش شکایت کند. بائو که سابقه بازی در استقلال را نیز در کارنامه دارد، این روزها دور از فوتبال است و قصد دارد بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی بابت عدم دریافت مطالبات خود از این دو باشگاه، در مکاتبه با AFC بابت این موضوع شکایت خود را اعلام کند. میثم بائو در این خصوص به خبرنگار ورزش سه گفت: بابت حضورم در پرسپولیس در ۹ سال پیش ۶۰ میلیون طلبکارم. از باشگاه استقلال نیز ۳۱۸ میلیون و البته تراکتورسازی ۱۸۰ میلیون طلبکارم. البته با توجه به شرایط این باشگاه ها ابتدا در جلسه‌ای با مسوولان آنها در این زمینه صحبت خواهم کرد و اگر به نتیجه لازم نرسم شکایت رسمی خودم را به AFC ارسال می‌کنم.

دیگر بازیکنی که سابقه حضور در هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را دارد و به دنبال شکایت بابت عدم دریافت مطالباتش است محمد قاضی است. مهاجم موفق فصل گذشته نفت تهران که در این فصل راهی پدیده شده است و او نیز بخشی از قرارداد خود در زمان حضورش در این دو تیم را طلبکار است.

ضرب العجل AFC به باشگاه ها برای تسویه حساب مالی و پرداخت بدهی‌ها اکنون باعث شده تا بازیکنان بعد از مدت‌ها مسیر تازه ای برای دستیابی به مطالبات خود به دست بیاورند و این اتفاق می‌تواند دردسر بزرگی برای فوتبال ایران که باشگاه‌ها غالبا در آن به بازیکنان بدهکار هستند، شکل دهد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو