زمان انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۶ -

راموس: ال کلاسیکو، دوستانه و جدی ندارد

راموس از بازی بامداد فردای رئال و بارسا در میامی اسقبال کرد و پیروزی در آن را مهم ارزیابی کرد.

سرای نور؛رئال و بارسا بامداد فردا در میامی به مصاف هم خواهند رفت؛ دیداری که جنبه تدارکاتی برای دو تیم دارد.

راموس در مورد این مسابقه گفت:« به اعتقاد من مقابله با تیم های بزرگ پیش از شروع فصل، بهترین شیوه آماده شدن است.

بازی با بارسلونا در این مقطع برای من باورکردنی نبود ولی از آن استقبال می کنم. پیروزی در ال کلاسیکو چه دوستانه باشد چه جدی، برای هواداران اهمیت زیادی دارد و ما دوست نداریم حتی در این بازی دوستانه هم به بارسا ببازیم. چنین مسابقاتی ما را برای شروع فصل به خوبی آماده می کند و می توانیم بفهمیم که در چه درجه ای از آمادگی قرار داریم.»

راموس در بخشی دیگر از مصاحبه به صحبت در مورد امباپه پرداخت.

شایعات حاکی از آن است که رئال ۱۸۰ میلیون یورو برای امباپه پرداخت خواهد کرد و این در حالیست که پاری سن ژرمن و سیتی نیز به دنبال جذب او هستند. حال راموس که بیش از ۱۰ سال است در رئال عضویت دارد و کاپیتان تیم است، مدعی شد که رئالی ها با آغوش باز از امباپه استقبال خواهند کرد.

او گفت:” من در این رابطه تصمیم گیرنده نیستم ولی امباپه بازیکن فوق العاده ای است و هیچ بازیکن جوانی مثل او نیست. سال خیلی مهمی پیش رو داریم و بازیکنان فوق العاده ای در اختیار داریم. ولی این پول است که فوتبال را می‌چرخاند و مردم می‌توانند هر چه دوست دارند بخواهند. اگر امباپه می‌خواهد به رئال بیاید، درهای رئال به روی او باز خواهد بود.”

امباپه فصل گذشته ۲۶ گل در تمامی رقابت ها به ثمر رساند و از عوامل اصلی قهرمانی تیمش در لیگ و رسیدن به نیمه نهایی چمپیونزلیگ بود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو