زمان انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۶ -

اطمینان عجیب بارسلونا به جذب کوتینیو

در بارسلونا احتمال اینکه ستاره لیورپول تا پایان مهلت نقل و انتقالات آنفیلد را به مقصد نوکمپ ترک کند بسیار بالا می دانند.

سرای نور؛علاقه بارسلونا به جذب کوتینیو چیز جدیدی نیست. بارسا مدت هاست که قصد دارد این هافبک خوش تکنیک برزیلی را از لیورپول به خدمت بگیرد اما باشگاه انگلیسی همواره با این انتقال مخالفت کرده است.

کلوپ از کوتینیو به عنوان مرکز ثقل برنامه هایش در فصل آتی سخن گفته و احتمال فروش او را غیرممکن می داند اما در بارسلونا اعتقادی متضاد دارند.

 

طبق ادعای اسپورت، هفته گذشته هیئت اعزامی بارسا به لندن با ایجنت کوتینیو بر سر قراردادی ۵ ساله به توافق کامل رسیده و خود این بازیکن نیز به صورت محرمانه از مدیران لیورپول تقاضای جدایی کرده است. طبق ادعای این منبع، کوتینیو ۱۰۰ درصد تا پایان نقل و انتقالات به بارسا خواهد پیوست و احتمال این انتقال پس از بازی رفت لیورپول در دور مقدماتی لیگ قهرمانان بسیار بالا پیش بینی شده است.

 

بارسلونا برای جذب کوتینیو رقمی بین ۷۲ تا ۸۵ میلیون یورو هزینه خواهد کرد و با وجود اینکه لیورپول روی ۱۵۰ میلیون یورو اصرار دارد؛ مسئولان بارسا اطمینان دارند که با رقمی بسیار پایین تر موفق به جذب کوتینیو می شوند.

این بازیکن جزو اهداف درجه اول بارسا نبود و پس از شکست در مذاکرات با وراتی بود که یک بار دیگر در رادار بارسا قرار گرفت. او می تواند در خط هافبک به میدان برود یا در صورت جدایی نیمار، کنار مسی و سوارز بازی کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو