زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

سرانجام تکلیف ستاره موناکو مشخص شد؟

در حالی که تصور می شد کیلیان امباپه یک فصل دیگر هم در موناکو باقی بماند، موندودپورتیوو ادعا کرد که این ستاره 18 ساله به زودی راهی پی اس جی خواهد شد.

سرای نور؛

وقتی پی اس جی نیمار را با رقم ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به خدمت گرفت، کمتر کسی تصور می کرد این باشگاه به دنبال یک خرید نجومی دیگر برود ولی دلارهای نفتی مالکان قطری و دوپینگ مالی از سوی نهادهایی در کشور قطر، به ناصر الخلیفی این اجازه را داده تا اکنون برای جذب امباپه، ستاره ۱۸ ساله موناکو اقدام کند.

امباپه بارها از علاقه خود به رئال و رونالدو صحبت کرده و تا همین چند هفته پیش بسیاری انتقال او به جمع کهکشانی ها را قطعی می دانستند ولی رفتن او به رئال به نوعی مشروط به جدایی یکی از سه ضلع مثلث BBC بود. اتفاقی که هرگز رخ نداد تا امباپه ناامید از رئال به سراغ پیشنهادات دیگر خود برود.

 

 

 

 

هفته گذشته رسانه های فرانسوی ادعا کردند که پی اس جی از بیم نقض فیرپلی مالی، قید امباپه را زده است ولی موندودپورتیوو امروز ادعا کرد که توافقات نهایی بین پی اس جی و موناکو صورت گرفته و امباپه با رقم ۱۸۰ میلیون یورو راهی پاریس خواهد شد. رقم نهایی این انتقال با توجه به یکسری بندها تا ۲۰۰ میلیون یورو نیز خواهد رسید.

او از پی اس جی سالانه ۱۸ میلیون یورو خالص دریافت خواهد کرد که فاصله آشکاری با حقوق ۷٫۵ میلیون یورویی پیشنهادی رئال مادرید دارد. در صورت قطعی شدن انتقال، امباپه پس از نیمار، پردرآمدترین بازیکن پی اس جی و دومین بازیکن گران دنیا خواهد شد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو