زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

خلیلی: این شائبه باعث جدایی اتاق من و نیکبخت شد

ماجرای این روزهای پرسپولیس برای گادوین منشا و مهدی طارمی، یادآور زوج محسن خلیلی و نیکبخت و حواشی مربوط به لیگ هفتم است.

سرای نور؛

در لیگ هفتم، پرسپولیس به دنبال قهرمانی بود و روزهای خوبی را با زوج محسن خلیلی و علیرضا نیکبخت پشت سر می‌گذاشت. اما یک حاشیه بزرگ باعث رقم خوردن تلخ‌ترین روزها بین دو مهاجم شد. اتفاقی که این روزها نیز در حال تکرار شدن است و گادوین منشا و مهدی طارمی را رو در روی یکدیگر قرار داده است. حضور محسن خلیلی در تمرین روز گذشته پرسپولیس بعد از این حواشی باعث شد تا پای صحبت‌های او در زمینه و تجربه‌اش از آن روزها بنشینیم.

آقای گل سابق پرسپولیس در خصوص حضورش در تمرینات این تیم گفت: وقتی برانکو سرمربی پرسپولیس شد خیلی دوست داشتم که به تمرین این تیم بروم و از نزدیک آن را تماشا کنم. مخصوصا بعد از این یکی دو سال پرفروغی که برانکو با پرسپولیس داشت و یکی دیگر از دلایلش هم بروز حواشی اخیر در حول و حوش مهاجمان این تیم بود.

وی با اشاره به تکرار این اتفاق برای او در زمان حضورش در پرسپولیس و در لیگ هفتم گفت: چون خودم قبلا درگیر این مسائل شده بودم صحبت خصوصی با مهدی طارمی انجام دادم و به عنوان پیشکسوت و یک هوادار دوست داشتم قبل از دیدار مهم در آسیا با او صحبت کنم و حرف‌هایی را برادرانه به او بگویم.

خلیلی درباره اینکه خودش در گذشته به همراه علیرضا نیکبخت در زمان حضورش در پرسپولیس درگیر چنین حواشی‌ای شده بود اینطور توضیح داد: در زمان ما این حواشی وجود داشت که حتی باعث شد ما بعد از ۹ هفته هم اتاق بودن از هم جدا بشویم. یک جورهایی با این که اصلا خودمان دوست نداشتیم با فشار و حواشی که وجود داشت رابطه صمیمی‌مان کمرنگ تر شد. بعد از مدت‌ها متوجه شدیم که بعد از چند ماه حواشی اطراف تیم به خودمان هم سرایت کرد و کم کم تحت تاثیر قرار گرفتیم و احساس کردیم واقعا با یکدیگر پاسکاری نمی‌کنیم؛ اما در باطن چنین چیزی نبود و امکان نداشت که با یکدیگر مشکل داشته باشیم.

وی در مورد اینکه سرمربی وقت تیم در این خصوص چه راهکاری را در پیش گرفت نیز گفت: آقای قطبی در این مورد خیلی با ما صحبت کرد. در کل دامن زدن به این حواشی خوب نیست و به طارمی گفتم که اسیر این حاشیه‌ها نشو. مهدی هم در این دو سال باتجربه شده است همان طور که می‌دانید در تیم بزرگی مثل پرسپولیس شما ناخودآگاه به بازیکن بزرگی تبدیل می‌شوید و به واسطه همین مساله حاشیه‌های بزرگ هم به سراغ شما می‌آید که باید آن را مدیریت کنید.

خلیلی در مورد اینکه آیا به موفقیت این تیم امیدوار است یا خیر گفت: اگر قانون نانوشته فوتبال گریبان گیر پرسپولیس نشود این تیم امسال صد در صد قهرمان می‌شود. انسجام خاصی بین بازیکنان وجود دارد و آنها شخصیت قهرمانی دارند. ترکیب تغییرات زیادی نداشته و چیدمان تیمی با نظم در کنار هم قرار دارند. بازیکنان خوبی هم بر حسب نیاز تیم جذب شدند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو