زمان انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ -

شاکری: سیاه جامگان می‌خواهد پدیده باشد

مهاجم تیم فوتبال سیاه‌جامگان معتقد است میثاقیان بازیکنان جوان خوبی را به این تیم آورده که هر یک می‌توانند در فصل جدید پدیده باشند.

سرای نور؛

بازی خوبی مقابل پرسپولیس داشتیم، هم ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و هم پرسپولیس و برای ما یک امتیاز در آزادی مقابل هواداران پرشور پرسپولیس خوب بود. ما با شکستی که مقابل فولاد به دست آوردیم تمام تمرکزمان را روی این بازی گذاشتیم تا بتوانیم نتیجه خوبی از بازی بگیریم و دست پر تهران را ترک کنیم و به تعطیلات برویم.

او درباره پاس گل و انگیزه‌اش در این بازی خاطرنشان کرد: اگر مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کردیم و با تیم دیگری مصاف می‌دادیم باز هم تمام توانم را می‌گذاشتم تا گلزنی کنم یا پاس گل بدهم. انگیزه آنچنانی نداشتم و خیلی برایم فرقی نمی‌کرد قرار است مقابل چه تیمی بازی کنیم فقط می‌خواستم به تیم کمک کنم که خب خوشحالم چنین اتفاق رخ داد. پیش از بازی‌ها در شرایط خوبی بودم اما با شروع مسابقات کمی از این شرایط خوب دور شدم و اکنون باز هم در شرایط بدنی خودم قرار دارم.

مهاجم سیاه‌جامگان در رابطه با شرایط تیمش اضافه کرد: تیم ما یک تیم جوان است اکبر آقا روی تیم خیلی حساب باز کرده و واقعا جوانی، دوندگی و فوتبالیست‌های خوبی که در تیم حضور دارند که هر یک در فصل جدید می‌توانند یک پدیده باشند. مطمئنا آخر فصل رتبه خوبی با این جوان‌‌ها به دست خواهیم آورد. در این ۴ بازی در هر یک از آنها یکی از یکی بهتر شدیم و توانستیم در شرایط خوب مسابقات قرار بگیریم.

شاکری پیش‌بینی‌اش از قهرمان امسال لیگ این است: پرسپولیس یکی از تیم های خوب ایران است که خوب فوتبال بازی می کند و مطمئن باشید با اقتدار قهرمان می شود. معتقدم آنها مثل پارسال پیش از آنکه لیگ تمام شود قهرمان این فصل خواهند بود.

او نظرش را در خصوص سایر رقبا اینطور بیان می‌کند: امسال به غیر از ۳، ۴ تیم بقیه تیم ها در یک سطح هستند و لیگ بهتری به نسبت سال گذشته خواهیم داشت. درباره رقابت‌مان در هفته آینده با نفت هم باید بگویم که آنها تیم و بازیکنان خوبی دارند. ما باید ۳ امتیاز این بازی را بگیریم چون لیاقت پیروزی و حضور در جایگاه خوب را داریم.

شاکری درباره تفاوت شرایط مالی این فصل با سال گذشته نیز می‌گوید: هر مشکلی که سال گذشته بوده من که تازه واردم دیگر نمی بینم حالا چه برسد به سایر بازیکنان فصل گذشته؛ شرایط فوق العاده عوض شده، مسئولین هر حرفی ابتدای فصل گفته‌اند را عملی کرده‌اند، بدهی‌های سال گذشته پرداخته شده، قسط اول بچه‌ها پرداخت شده و هر بازی حتی اگر نتیجه تساوی کسب می‌کنیم پاداش‌هایمان را پرداخت می‌کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو