زمان انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۶ -

نقش سوارز و مسی در پیشنهاد نجومی بارسا به لیورپول

بارسلونا که تا روز گذشته جذب عثمان دمبله را در اولویت اصلی خود قرار داده بود، حالا تمام تلاش خود را به کار گرفته تا پیش از هر بازیکنی، کوتینیو را به خدمت بگیرد.

سرای نور؛

برای روز جمعه قرار ملاقاتی بین مسئولان بارسا و دورتموند به منظور مذاکره برای انتقال دمبله تعیین شده بود؛ قراری که کنسل شد.

در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان قرار بود مدیران بارسا و دورتموند برای انتقال دمبله وارد مذاکره ای رسمی شوند ولی از طرف بارسلونا این قرار به حالت تعلیق در آمد؛ چرا که آنها حالا کوتینیو را گزینه اول خود در نظر گرفته اند.

 

 

 

 

به ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا و دورتموند در فاز نهایی توافق بر سر انتقال دمبله قرار داشتند اما به یکباره چرخش ۱۸۰ درجه ای در سیاست های نقل و انتقالات بارسلونا رخ داد. حالا قرار است روز جمعه مسئولان بارسا با لیورپولی ها برای جذب کوتینیو وارد مذاکره شوند.

 

امروز منابع انگلیسی هم خبر دادند که بارسلونا پیشنهادی ۱۵۰ میلیون یورویی برای جذب کوتینیو ارائه داده اما مسئولان لیورپول حتی حاضر نیستند با بارسلونا در این زمینه وارد مذاکره شوند به همین دلیل روز جمعه در موناکو، آخرین تلاش های بارسلونا برای جذب کوتینیو را شاهد خواهیم بود.

 

به ادعای موندودپورتیوو، اصرارهای لوئیس سوارز و همچنین مسی برای جذب کوتینیو در چرخش ۱۸۰ درجه ای مسئولان بارسا بی تاثیر نبوده است. سوارز زمانی در لیورپول با کوتینیو همبازی بود و به خوبی می داند که این هافبک برزیلی می تواند چه نقشی در تحول خط میانی بارسا ایجاد کند. لیونل مسی نیز از حامیان اصلی پیوستن کوتینیو به بارسا محسوب می شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو