زمان انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۶ -

ویسی: ۱۰ موقعیت گلزنی را از دست دادیم

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: مقابل پارس جنوبی تیمی بی‌لیاقت و بی‌عرضه بودیم و 10 الی 12 موقعیت گلزنی را از دست دادیم.

سرای نور؛

عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان، گفت: ما تیمی بی لیاقت و بی عرضه بودیم. از ۱۰ تا ۱۲ موقفعیت نتوانستیم استفاده کنیم و باختن ما در شرایطی بود که فقط یک بار دروزاه ما تهدید شد و گل خوردیم و باختیم.

 

ویسی در ادامه صحبت‌های خود گفت: تیم ما امروز نشان داد خیلی کار دارد و لیاقت برد نداشتیم و خدا ما را جریمه کرد. امروز ما شخصیت تیمی هم نداشتیم و تا زمانی که بازیکنان برای نیفتادن تیم بازی می‌کنند، وضعیت همین است. خود من هم هنوز تمرکز روی تیم ندارم تا زمانی که تمرکز نداشته باشم، نمی‌توانم تیم را جمع‌وجور کنم.

 

سرمربی تیم استقلال خوزستان در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: امروز اقرار می‌کنم که در ۵ هفته‌ای که امتیاز گرفیتم همه آن امتیازها روی شانس بوده است.

 

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: بازیکن با بازی خوب به مربی شخصیت می‌دهد، شما اگر الکس فرگوسن هم بیاورید بالای سر این تیم، نمی‌تواند به تیم شخصیت دهد. من در زمین نمی‌توانم کاری کنم، آنها باید بازی کنند تا به تیم شخصیت بدهند و به مربی شخصیت بدهند.

 

سرمربی تیم استقلال خوزستان در مورد حضور هواداران گفت: از هوادارانی که امروز به نورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم. آنها امروز ما را حمایت کردند. ما باید تلاش کنیم تا آنها را خوشحال کنیم. من جای هواداران بودم، وقتی تیم نتیجه نگیرد در این هوای گرم به ورزشگاه نمی‌آیم، باید به هواداران حق داد، باید تیم نتیجه بگیرد تا هوادار به ورزشگاه بیاید. سال گذشته ورزشگاه پر از هوادار می‌شد، اما امسال نمی‌آیند و حق دارند. من هم اگر جای هواداران بودم نمی‌آمد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو