زمان انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۶ -

انتقاد برانکو از عملکرد هافبکهای نفوذی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس بعد از دیدار دوستانه قرمزها پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

سرای نور؛برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی این تیم در دیدار دوستانه در جمع خبرنگاران گفت: بازی سطح بالایی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشتیم که حریفان همگی قدرتمند هستند. در شرایط بسیار سخت شرجی با رطوبت بالا بازی کردیم اما به شاگردان خودم افتخار می کنم که بعد از نتیجه دو بر صفر توانستند نتیجه را برگردانند و قطعا لیاقت این نتیجه را داشتیم. همانگونه که قبلا گفتم فعلا نیمه اول بازی به پایان رسیده است و در بازی دوم هر دو تیم برای همه چیز خواهند جنگید. ما نشان دادیم که آنها بهتر از ما نیستند و انتظار دارم که در بازی بعدی نیز نشان دهیم ما تیم بهتری هستیم.

 

بازیکنی که باور نمی کند ما می توانیم بعد از عقب افتادن در نتیجه به بازی باز گردیم، بهتر است با ما در بازی بعدی حاضر نشود. البته بعد از گل دقیقه اول که یک شوک بود، بازگشت به شرایط بازی سخت بود. البته در نهایت شانس هایی را در جریان بازی از دست دادیم اما نباید در این سطح از مسابقات این اتفاق انجام شود و باید از شانس های نیم بند هم استفاده کرد؛ کاری که الاهلی آن را انجام داد.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از هافبک دفاعی خود ناراضی است، عنوان کرد: ما با هافبک دفاعی خود مشکلی نداریم. مشکل ما هافبک های نفوذی در این بازی بودند که به اندازه کافی بازنگشتند و کمک نکردند. ربیع خواه در یک فضای باز تنها مانده بود و طبیعی است که نتواند همه فضاها را پوشش دهد.

 

او در ادامه در پاسخ به این موضوع که آیا ممکن است در بازی های آینده برخی بازیکنان مانند مسلمان نیمکت نشین شوند، عنوان کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد و ما به شرایط بازی و تیم خود و حریف نگاه می کنیم. تلاش می کنیم فرم تیم بازی به بازی بالاتر برود و طبیعی است که این موضوع یک پروسه مداوم را می طلبد. تعویض ها بر اساس نتایج و موقعیت ها و وضعیت بازیکنان انجام می شود. نسبت به پارسال نیمکت قوی تری داریم و باید بدانیم که در کنار سه بازیکن تعویضی، سید جلال حسینی، مصلح و سیامک نعمتی حضور داشتند. ما یک نیمکت قوی داریم که می توانیم با آنها واکنش خوبی داشته باشیم. اینکه چه کسی بازی خواهد کرد، بستگی به شرایط بازی دارد.

 

سرمربی پرسپولیس درباره دیدار با گسترش فولاد، عنوان کرد: ما بازی می کنیم؛ زیرا زمان دیگری برای بازی کردن نداریم. ما می خواستیم بازی ما ۲-۳ روز قبل باشد اما شرایط مهیا نبود. زیرا دو روز بعد از بازی بود و شرایط مناسب نبود و در صورت بازی در لیگ قهرمانان جریمه می شدیم. خستگی قطعا برای بازیکنان ما وجود خواهد داشت اما راه حل دیگری نداریم.

برانکو درباره وضعیت مصدومیت مسلمان، توضیح داد: مسلمان مشغول درمان و فیزیوتراپی است. ما خواهیم دید که چه زمانی به تمرینات اضافه می شود و می تواند در کنار ما باشد.

او درباره فشار به سرمربی الاهلی بعد از تساوی برابر قرمزها افزود: هر مربی که روی نیمکت می نشیند، همیشه تحت فشار است و هر باخت و مساوی مشکل ساز است. قطعا بازگشت ما به بازی به بازیکنان این اعتماد به نفس را می دهد که می توانیم صعود کنیم. ما نشان دادیم که آنها از ما بهتر نیستند و شرایط ما ۵۰-۵۰ است.

 

سرمربی قرمزها درباره سو تفاهم به وجود آمده در مورد کامیابی نیا، اظهار داشت: این مسائل در همه جای دنیا وجود دارد و حتی در خانواده ها نیز وجود دارد و به اندازه ای جدی نیست که یک تیم را به هم بریزد. من این مشکلات را جدی نمی دانم.

او در واکنش به ثبت ۶ گل در تاریخ ۶/۶/۹۶، گفت: من به تاریخ و گذشته نگاه نمی کنم، زیرا به گذشته نگاهی ندارم و به آینده نگاه می کنم. همچنین به جامعه خبرنگاران و فوتبال درگذشت ایرج باباحاجی را تسلیت می گویم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره سفر به کشور چین برای حضور در اجلاس مربیان برتر آسیا، اضافه کرد: من برنامه داشتم به شانگهای چین سفر کنم. اگر فردا ویزای من برسد، به این کشور سفر خواهم کرد. در کرواسی وقت نشد اینکار را انجام بدهم و اگر ویزای من برسد به اجلاس سفر خواهم کرد.

 

برانکو در پایان درباره دیدار ایران و کره جنوبی گفت: مهم ترین موضوع صعود ایران به جام جهانی است. این بازی ها می تواند بازی های آماده سازی برای جام جهانی باشد. ایران یکی از اولین کشورهایی است که در جام جهانی حضور دارد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو