زمان انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۶ -

عبدی: به خاطر پدر مرحومم به اراک پیوستم

کاپیتان سابق راه آهن در این فصل راهی آلومینیوم اراک شده و امیدوار است بتواند خواسته پدرش را اجابت کند.

سرای نور؛بهادر عبدی بعد از اتفاقات تلخی که از نظر خانوادگی برایش رخ داد، اکنون به دنبال تجربه جدیدی در لیگ دسته اول و به همراه آلومینیوم اراک است.

عبدی که سابقه حضور در پرسپولیس، راه آهن و پیکان را در کارنامه دارد از تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال و پشیمانی از آن با توجه به درخواست خواهرش صحبت می کند. او در خصوص حضورش در آلومینیوم اراک گفت: متاسفانه فصل گذشته از نظر شخصی و فوتبالی شرایط خوبی را پشت سر نگذاشتم. با توجه به اتفاقات تلخی که برایم رخ داده بود از نظر روحی شرایط بدی را تجربه می‌کردم و حتی تصمیم به خداحافظی از فوتبال داشتم.

وی ادامه داد: از نظر بدنی و کیفی مشکلی نداشتم اما واقعا شرایط روحی بدی بعد از فوت مادر و پدرم داشتم که تصمیمی به جز خداحافظی برایم باقی نگذاشت. اما در ادامه خواهرم مرا از این تصمیم منصرف کرد تا راهی صنعت نفت آبادان شوم.

هافبک باتجربه و سابق راه آهن و پرسپولیس در ادامه گفت: خدا را شکر در نفت شرایط خوبی داشتیم و توانستیم علیرغم مشکلات، فصل را به خوبی به پایان برسانیم و آبادانی‌ها در لیگ برتر حفظ شوند.

عبدی در خصوص دلیل قبول پیشنهاد آلومینیوم اراک گفت: چند پیشنهاد لیگ برتری و دسته اولی داشتم که در نهایت تصمیم گرفتم به آلومینیوم بپیوندم. حضور در اراک به خاطر علاقه پدرم به این شهر بود. پدرم آرزو داشت یک روز در تیم زادگاهش بازی کنم و این مساله تاثیر زیادی در انتخابم داشت. در صحبتی که با مدیر باشگاه داشتم آنها صادقانه صحبت کردند و بدون اینکه به مسائل مالی و چیزهای دیگر فکر کنم آن را پذیرفتم.

وی درباره اینکه این تیم قادر خواهد بود لیگ یک را با شرایط خوبی به پایان برساند یا خیر گفت: تمام توانم را در یک سالی که اینجا هستم خواهم گذاشت و به کسب نتیجه به همراه دیگر بازیکنان و کادرفنی کاملا امیدوار هستیم. هرچند تیم مشکلاتی دارد که در قیاس با دیگر باشگاه‌ها کار را برای دستیابی به هدف صعود سخت خواهد کرد؛ اما با مدیریتی که در جریان است امیدوارم رفته رفته بتوانیم در مسیر تحقق اهداف‌مان قرار بگیریم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو