زمان انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ -

حقیقی: برای بازی در جام جهانی روسیه می‌جنگم

دروازه‌بان تیم ملی می‌گوید برای حضور در جام جهانی و رسیدن به هدفش تلاش می‌کند.

سرای نور؛و به نقل از ایسنا، علیرضا حقیقی درباره بازگشت دوباره به جمع ملی پوشان گفت: از این بابت خوشحالم. هر بازیکنی در دنیا آرزو دارد تا برای کشورش بازی کند و از این موضوع من نیز خوشحال هستم. اوقات سختی را داشتم و سه مصدومیت را  پشت سر گذاشته‌ام اما اکنون همه چیز خوب است و به تیم ملی بازگشته‌ام. من ثابت کردم که پس از گذراندن دوران سخت، شرایط خوب و مطلوبی وجود خواهد داشت و من به دوران خوب خود بازگشته‌ام.

وی در ادامه درباره وضعیت تیم ملی فوتبال بیان کرد: تمام بازیکنان با تعهد و تمرکز بالا به هدف خود که حضوری مقتدر در جام جهانی است، فکر می‌کنند. هدف ما این است تا در سطح بالایی در جام جهانی قرار داشته باشیم و می‌خواهیم با استانداردهایی که داریم، بهترین باشیم. تنها به صعود بسنده نکرده و باید با برگزاری مسابقات تدارکاتی، خود را برای حضور در جام جهانی آماده کنیم.

 

دروازه‌بان تیم ملی درباره اینکه در جام جهانی برزیل حضور داشته و اکنون جام جهانی روسیه را تجربه می‌کند و آیا این یک چالش برایش است؟ گفت: زندگی همیشه سختی دارد. یک موقع در اوج هستی و یک موقع شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنی. من از صفر شروع کردم. قطعا به تمام بازیکنان تیم که دوستان صمیمی من هستند احترام می گذارم اما برای حضور در جام جهانی روسیه حداکثر تلاشم را بکار می گیرم و می‌جنگم تا به هدفم برسم.

 

وی در پایان گفت: شاید برخی هوادران حضور در جام جهانی و برگزاری مسابقات سخت با حریفانی را که پشت سر گذاشته ایم، ساده می بینند، اما این تمام ماجرا نیست. ما پس از برزیل به عنوان دومین تیم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کردیم و این کار آسانی نبود. برای رسیدن به جام جهانی و در مرحله دوم این جام باید تلاش کنیم و با برنامه‌ریزی هر یک از بازیکنان بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو