زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

منصوریان خواهان بازگشت کاپیتان ها به تمرین شد

سرمربی استقلال از مدیرعامل آبی ها در خواست کرد تا کاپیتان های این تیم در محل تمرین حاضر شوند.

سرای نور؛و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال از سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال درخواست کرد سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری کاپیتانهای تیم، از امروز در تمرینات حضور داشته باشند.

سرمربی آبی پوشان در همین خصوص به مدیرعامل باشگاه گفته: مسئولیت فنی تیم با من است و رحمتی و جباری هم باید کنار سایر بازیکنان در تمرین حضور داشته باشند.

 

این درخواست علیرضا منصوریان نشان می دهد سرمربی آبی ها تحت فشار اعضای هیات مدیره جدایی رحمتی و جباری را تایید کرده اما حالا با توجه به برخی اتفاقات از این موضوع صرف نظر کرده و بر خلاف قول و قرارهای قبلی تصمیمی برای جدایی دو کاپیتان خود ندارد.

سرمربی استقلال طی ۲۴ ساعت گذشته انتقادات زیادی را بابت این تصمیم خود متحمل شد اما حالا با رای اعتماد دوباره هیات مدیره می خواهد تمامی بازیکنان رختکن این تیم را در اختیار داشته باشد.

 

این تصمیم علیرضا منصوریان نشان می دهد موضوع جدایی دو کاپیتان استقلال از این تیم تصمیم تحمیلی اعضای هیات مدیره بوده است و سرمربی آبی ها احتمالا تنها برای حفظ صندلی خود چنین تصمیمی را پذیرفته است.

رفت و بازگشت مهدی رحمتی و مجتبی جباری از تیم استقلال طی ۲۴ ساعت نشان دهنده اختلافات عمیق اعضای هیات مدیره استقلال است که باز هم اهمیت دخالت نهادهای نظارتی بر عملکرد ۴ هیات مدیره استقلال را نشان می دهد. دود چنین تصمیمات خلق الساعه ای در فاصله ۴۸ ساعت تا دیدار سرنوشت ساز علیرضا منصوریان قطعا در چشمان خود او خواهد رفت و هیچکس به اندازه سرمربی استقلال بابت این تصمیم عجیب هزینه پرداخت نخواهد کرد.

علیرضا منصوریان حالا با این تصمیم رو در روی مدیرعامل و هیات مدیره استقلال ایستاده و احتمالا باید شاهد افشاگری او از فشارهایی که برای پذیرش این تصمیم به او وارد شده است در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان باشیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو