زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

واکنش جلال حسینی به خداحافظی از فوتبال

سیدجلال حسینی معتقد است که پول حاصل از بلیت فروشی حق باشگاه است و نباید یک شرکت بیاید و این پول را برای خود بردارد.

سرای نور؛

سید جلال حسینی که به دلیل مصدومیت در ترکیب سرخپوشان حضور نداشت، در مورد اولین شکست فصل به خبرنگاران گفت: حریفان جلوی ما یک گل می‌زنند و بعد از آن دفاع می‌کنند.  بچه‌ها تلاش خودشان را می‌کنند اما فاصله بازی‌ها نزدیک است و ریکاوری سخت می‌شود. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در دوبی میزبان الهلال شود، گفت: باشگاه در این زمینه تلاشش را می‌کند اما ظاهراً فدراسیون امارات قبول نمی‌کند، مسلماً دوبی برای ما خوب است چون طرفداران زیادی در آنجا داریم.

حسینی در مورد وضعیت خودش و اینکه خبرهایی مبنی بر خداحافظی‌اش وجود داشت، گفت: از این خبرها تعجب می‌کنم، این کارها درست نیست، من روز به روز شرایط بدنی‌ام بهتر می‌شود.

وی در مورد رایگان شدن بازی گفت: بلیت فروشی حق باشگاه پرسپولیس است، بازیکنان در زمین تلاش می‌کنند و هواداران هم پول می‌دهند، متأسفانه یک شرکتی می‌آید و به راحتی بلیت فروشی را بر می‌دارد، این پول باید برای باشگاه باشد، ما شرایط سختی داریم، باشگاه درگیر پرونده مطالبات گذشته مانند ژوزه است و نمی شود که طاهری دست خالی و تنها با مشکلات بجنگد. در حال حاضر باید با الهلالی بازی کنیم که سال به سال قدرتمندتر می‌شود.

 

سیدجلال حسینى در پایان در واکنش به اینکه بازیکنان پیکان بعد از گلزنى و در پایان بازى شادى عجیبى از خود به نمایش گذاشتند گفت: مطمئن باشید جبران مى کنیم. بچه هاى ما یک اخلاق بد دارند و آن این است که فراموش نمى کنند و مطمئنا این را هم فراموش نمى کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو