زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

حمودی: بردن پرسپولیس کار هر تیمی نیست

مدافع پیکانی ها می گوید: بازی سختی داشتیم و بردن پرسپولیس کار هر تیمی نیست آن هم در آزادی؛ پرسپولیس هفته هاست در آسیا و لیگ برتر نتایج خیلی خوبی گرفته و ما خیلی کار بزرگی کردیم.

سرای نور؛

علی حمودی پس از پایان دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان گفت: بازی سختی داشتیم و بردن پرسپولیس کار هر تیمی نیست آن هم در آزادی؛ پرسپولیس هفته هاست در آسیا و لیگ برتر نتایج خیلی خوبی گرفته  و ما خیلی کار بزرگی کردیم و خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز باز ی را بگیریم و انشااله در لیگ برتر بیشتر کار می کنیم که بتوانیم در بازی آینده ۳ امتیاز بهتری بگیریم.

 

او درباره غیبت امیرحسین صادقی در ترکیب پیکان گفت: بحث آقای صادقی آنچنان چیزی نبوده و ایشان یک هفته ای است که تمرین نمی کند و هیچ سروصدا و اتفاق خاصی نبود. یکی، دو روز است که همه فهمیدند و چیز خاصی نیست و ان شاالله  ایشان هم می توانند بازگردند.

 

مدافع سابق استقلالی ها در رابطه با مشکلات این روزهای این تیم گفت: مشکل استقلال نه باشگاه و نه سرمربی است همه با هم مشکل دارند و این را باید از اول فصل کار بهتری برایش انجام می دادند که الان به مشکل نخورند. مطمئنم به زودی استقلال به شرایط خوب خود باز می گردد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو