زمان انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ -

آقاخان: زدن گل رونالدویی به پرسپولیس لذت دارد

هافبک گلزن پیکان می گوید که گل زدن به تیمی بزرگ هر بازیکنی را از خود بیخود می کند و او هم از این قاعده مستثنی نیست.

سرای نور؛

مرتضی آقاخان که در دیدار روز گذشته برابر سرخ پوشان موفق شد گل پیروزی تیمش را به ثمر برساند و مقدمات کسب سه امتیاز خودروسازان را فراهم آورد درخصوص برد ارزشمند شب گذشته پیکان مقابل پرسپولیس به “ورزش سه” گفت: خوشبختانه در این بازی توانستیم برخلاف بازی های قبلی که زود گل می خوردیم و از گل های زده نمی توانستیم حمایت کنیم زود به گل برسیم و تا دقیقه ۹۰ از آن محافظت کنیم. بازی سختی با پرسپولیس مدعی که نیازی به تعریف و تمجید من ندارد داشتیم و خدا را شکر با این برد فشار روی تیم که بعد از حذف از جام حذفی به وجود آمده بود کم شد و شرایط خوبی پیدا کردیم.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس واقعا تیم بزرگی است که به نظر من در حال حاضر بهترین تیم ایران و حتی آسیاست؛ اما در این بازی آنالیز خوبی روی پرسپولیس داشتیم و به شخصه خودم خیلی امیدوار به نتیجه گیری بودم. خوشحالم به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

 

آقاخان درباره گلی که به زیبایی وارد دروازه بیرانوند و پرسپولیس کرد و مسایل حاشیه ای که بابت آن به وجود آمد، اینگونه پاسخ داد: خوشحالم که با لطف خدا جواب تمرینات خوبی که با تیم در این زمینه داشتم را گرفتم و توانستم دروازه یک تیم بزرگ مثل پرسپولیس را باز کنم و مثمر ثمر واقع شوم. فصل پیش هم مقابل پرسپولیس دربازی برگشت انگیزه زیادی داشتم که متاسفانه مصدومیت اجازه بازی به من نداد. واقعا بازی کردن جلوی تیم های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس به همه انگیزه می دهد و حالا اگر این بازی کردن با گل زدن همراه باشد این انگیزه را دو چندان می کند. الگوی من رونالدوست و عاشق ایستگاهی زدن های او هستم. این دومین گلی بود که از ابتدای این فصل به این نحو به ثمر رسانده ام. یکی در بازی دوستانه با سپاهان و یکی دیگر هم در بازی دیشب مقابل پرسپولیس که واقعا زدن گل آن هم به این شکل به این تیم بزرگ لذت دیگری دارد. امیدوارم روند زدن این گل های قشنگ رونالدویی هم ادامه پیدا کند.

 

وی ادامه داد: واقعا گل زدن به تیم های بزرگ مثل پرسپولیس که هم نامش بزرگ است و هم هواداران بزرگی دارد، قدرت تصمیم گیری را از هر بازیکنی می گیرد و نمی توانی خودت را کنترل کنی. فکر نمی کردم با آن خوشحالی باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شوم. شرمنده هواداران پرسپولیس شدم و مقابل آنها سر تعظیم فرود می آورم چون دیگر کاری از دستم بر نمی آید. آرزوی من این است که تیم بزرگ پرسپولیس بتواند در لیگ و آسیا موفق باشد؛ به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا که هم دل هواداران پرشورش را شاد کند و هم اینکه به عنوان نماینده فوتبال ایران با قهرمانی پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاورد. من حتی به مهدی طارمی هم که به من تذکر داد گفتم که اصلا متوجه کارم نشدم و بازهم بابت این اتفاق از پرسپولیس و هواداران بزرگ آن عذرخواهی می کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو