زمان انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ -

کارگردانان «جشنواره عمار» به سمت ساخت فیلم‌های بلند بروند

طالب‌زاده، دیبر جشنواره مردمی عمار گفت: جشنواره عمار از یک برند و کلاس خاصی برخوردار است، به همین دلیل، بسیاری از فیلم‌سازان جوان و معتقد انقلاب اسلامی را حمایت می‌کند که بازخوردها و نتایج مثبت و امیدوارکننده‌ای هم داشته است.

به گزارش سرای نور؛ نادر طالب‌زاده، دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در گفت‌وگو با «عمارفیلم» درباره حضور عمار در بازار بین المللی فیلم فجر گفت: این اتفاق که برای اولین بار رخ می‌دهد، مسئله خوبی است و نشان می‌دهد که باید مفاهیم خود را بتوانیم به زبان‌های دیگر بویژه انگلیسی ترجمه و منتشر کنیم، چرا که وجه تمایز جشنواره عمار، بیان واقعیات ایران است که موجب درخشش و دیده شدن آن در دیگر کشورها اعم از دوست و دشمن می‌شود.

وی با بیان اینکه به دلیل مشغله زیاد، چندان نتوانستم با فیلمسازان جوان عماری ارتباط داشته باشم، تصریح کرد: جشنواره عمار از یک برند و کلاس خاصی برخوردار است، به همین دلیل، بسیاری از فیلم‌سازان جوان و معتقد انقلاب اسلامی را حمایت می‌کند که بازخوردها و نتایج مثبت و امیدوارکننده‌ای هم داشته است.

طالب‌زاده ادامه داد: امیدواریم در آینده نزدیک، کارگردانان جشنواره عمار هم به سمت ساخت فیلم‌های بلند بروند، البته این موضوع را به عنوان یکی از اهداف عمار هم دنبال می‌کنیم.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ایده جشنواره بین المللی فجر ایده خوبی است، اظهار داشت: به طور حتم، فیلم‌های خوبی برای این جشنواره انتخاب شده بودند اما متاسفانه موفق به دیدن فیلم‌ها نشدم گرچه از مهمانان خارجی، واکنش‌های خوبی دیدم که این نشان دهنده اتفاق مثبتی است.

وی ادامه داد: جشنواره کلاسیک فجر، فیلم‎‌های مختلفی را نمایش می‌دهد که در میان آنها کارگردانان معتقد و ارزشی هم فعالیت می‌کنند که به ایران اسلامی معتقد هستند و جنبه‌های مهم کشور را در فیلم‌هایشان بیان می‌کنند.

منبع:فارس

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو