زمان انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۶ -

برانکو: بدون طارمی هم تغییری در هدف‌مان نخواهد بود

سرمربی کروات سرخپوشان با تمجید از حریف خود در بازی نیمه نهایی، کار تیمش را برای عبور از الهلال سخت خواند.

سرای نور؛برانکو ایوانکوویچ که بار دیگر الهلال را پیش روی خود می‌بیند، با اشاره به پیش بینی خود از این رقابت‌ها در مرحله گروهی، از کار سخت پرسپولیس برای عبور از این مرحله خبر داد: قبل از هرچیز باید بگویم که خوشحالیم با الهلال در این مرحله بازی‌ می‌کنیم. از ابتدا که قرعه‌کشی شد، گفته بودم گروه سختی داریم و صعود از این گروه راحت نیست. بازی ما با الهلال در نیمه نهایی آسیا نشان می‌دهد که حرف من درست بود؛ چرا که ۲ تیم از این گروه به نیمه‌نهایی آسیا رسیدند. من نتیجه بازی را باز می‌بینم و چیزی مشخص نیست؛ اما باید بدانیم الهلال ۵۵ قهرمانی داشته و ما کار سختی در پیش داریم؛ اما به دنبال ارائه بازی خوب و کسب نتیجه هستیم.

 

برانکو در واکنش به سوالی در خصوص غیبت مهدی طارمی و تاثیر آن روی عملکرد تیم گفت: نبود طارمی که بهترین مهاجم لیگ آسیا است برای ما مشکل بزرگی است و فقدان او را احساس می‌کنیم؛ اما این موضوع در خواسته ما و پرسپولیس که همیشه به دنبال برد هستیم، تغییری ایجاد نمی‌کند و خواسته ما همیشه این است که پیروز شویم و این موضوع چیزی از خواسته‌های ما کم نمی‌کند. شما فکر کنید که طارمی و ادواردو که با هم قابل مقایسه هم هستند و در این شرایط الهلال ادواردو را در اختیار نداشته باشد.

سرمربی کروات سرخپوشان در پاسخ به اینکه با چه ابزاری توانسته‌اند راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شوند گفت: ما تنها تیمی هستیم که با بازیکنان ایرانی و بومی به اینجا رسیدیم. فکر می‌کنم مهمترین دلیل ما خواست و اراده بازیکنانم بوده و این بازیکنانم هستند که نتیجه را تعیین می‌کنند و ابزار ما بازیکنان ما هستند.

برانکو در واکنش به اینکه با توجه به حذف پرسپولیس در دو فصل قبل از لیگ قهرمانان با حضور او روی نیمکت، اکنون این جدال می‌تواند یک بازی انتقامی برای او تلقی شود یا خیر، گفت: بازی دو فصل قبل که اشاره کردید درست است، ما در تهران یک بر صفر بردیم و در عربستان ۳ بر صفر باختیم؛ اما تیم ما کاملاً تغییر کرده و الان تیم خیلی خوبی هستیم. ما به آنها احترام می‌گذاریم؛ اما ما همیشه به دنبال برد و فوتبال خوب هستیم؛ اما با این حال نتیجه فوتبال همیشه در زمین مشخص می‌شود. از آن تیم ما فقط علیپور و طارمی باقی مانده‌اند و بقیه تغییر کرده‌اند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو