زمان انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۶ -

کرانچار: هواداران حق دارند ناراحت باشند

سرمربی تیم سپاهان معتقد است که تیمش باید در زدن ضربات آخر تمرکز بیشتری داشته باشد.

سرای نور؛زلاتکو کرانچار بعد از شکست یک بر صفر مقابل نفت طلائیه در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال که با اعتراض هواداران سپاهانی هم همراه بود، در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

از موقعیت هایمان استفاده نکردیم
در نیمه اول چندین موقعیت صد در صد گل داشتیم و نتوانستیم از آن استفاده کنیم. در نیمه اول از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم، مانند هفته‌های قبل نتیجه را از دست دادیم. شانس‌های خوبی ایجاد کردیم و به نفت تبریک می گویم.

نمی دانم چرا بدشانسی می آوریم
در نیمه نخست مسلط بر بازی و مستحق سه امتیاز  بودیم، اما نمی‌دانم چرا در هفته‌های اخیر بدشانسی می‌آوریم و در گلزنی ناکام هستیم. امیدوارم در هفته‌های آینده این بدشانسی‌ها به پایان برسد.

 

باید به خاطر موقعیت های از دست رفته تاسف بخوریم
من فکر می‌کنم در طول هفته با بازیکنانمان برخورد جدی کردیم و امروز باید تأسف بخورم به خاطر موقعیت‌هایی که مرتب از دست می‌دادیم و فرصت‌هایی که یکی یکی از دست رفت و ما نتوانستیم از آ‌نها استفاده کنیم.

 

هواداران حق دارند ناراحت باشند
کاملاً حق با هواداران است، چون بازیکنان ما نتوانستند با کسب نتیجه دلخواه به آنها هدیه بدهند. من به چشمم دیدم که از دقیقه یک آنها تیمشان را تشویق می‌کردند و منتظر برد سپاهان بودند.

بازیکنانم در زدن ضربات آخر تمرکز ندارند
ما با مشکل گل نزدن از ابتدای فصل مواجه هستیم. بازیکنان من خودشان را در موقعیت قرار می‌دهند، ولی تمرکز لازم را ندارند و درست موقع ضربه آخر زدن تمرکز نمی‌کنند. آنها خودشان باید راهی پیدا کنند که بتوانند به گل برسند. متأسفانه این ناتوانی در زدن ضربات آخر مدام در حال اتفاق افتادن است.

کریمی نتوانست به شرایط بازی برسد
این بازیکن در دیدار مقابل فولاد دچار آسیب‌دیدگی شد و به نظر می‌رسد مصدومیت او بسیار جدی بوده که نتوانسته خود را به شرایط مسابقه برساند،گ. باید وضعیت او بررسی شود تا ببینیم کار به کجا می‌کشد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۴ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو