زمان انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۶ -

دنیزلی: با تریم درباره پیشنهاد استقلال حرف می‌زنم

روزنامه های ترکیه با انعکاس حرف‌های مصطفی دنیزلی در یک برنامه تلویزیونی به پیشنهاد استقلال به فاتح تریم رسمیت بخشیدند.

سرای نور؛افزایش شایعات و گمانه زنی ها در خصوص آینده فاتح تریم سرمربی سابق تیم ملی ترکیه همچنین پیشنهاداتی که باشگاه استقلال ایران به این چهره شاخص ارائه داده باعث شد تا سرمربی ترکیه ای و سابق پرسپولیس و پاس به این موضوع واکنش نشان داده و مدعی شود ایرانی کشوری خاص است که فعالیت در فوتبال باشگاهی آن می تواند چالشی بزرگ باشد.

شبکه TRTSPOR ترکیه در گزارشی پیرامون این موضوع که فاتح تریم به ایران می‌رود؟ به سراغ مصطفی دنیزلی رفت تا در این رابطه نظرات او را جویا شود. گزارشگر شبکه ترکیه ای گفت:« باشگاه ایرانی استقلال به دنبال توافق با فاتح تریم است. این باشگاه اعلام کرد در استانبول با این سرمربی باتجربه ملاقاتی داشته است. پیش از این در دوره‌ای باشگاه پرسپولیس هم خواهان به خدمت گرفتن فاتح تریم بود؛ اما در نهایت مصطفی دنیزلی هدایت آنها را برعهده گرفت».

شبکه TRTSPOR ترکیه به همین خاطر به سراغ مصطفی دنیزلی رفت که این مربی سرشناس گفت:« اگر چنین اتفاقی رخ دهد با هم صحبت می‌کنیم. ایران کشوری جذاب و جالب است. هم مردمانش و هم زندگی در آن عالی است. ۳ سال را در این کشور گذراندم که جزو بهترین خاطرات من بود. کشوری که شرایط خاص و ویژه‌ای دارد. اگر فاتح تریم تصمیم به رفتن بگیرد، البته از من خواهد پرسید. اگر هم نیاز باشد با تریم به تهران می‌آیم».

این مربی در ادامه به سئوالان شبکه TRTSPOR این گونه پاسخ داد:« من فاتح تریم را در مرکز اتفاقات می‌بینم. با او صحبت می‌کنم چون در حال حاظر شرایط مثبت و منفی برابری دارد. در زندگی من چیزهای زیادی رخ دادند، چون من مردی هستم که می‌توانم پس از قهرمانی به لیگ دیگری بروم؛ اما بقیه مربیان شاید نتوانند این روحیه را داشته باشند. فاتح تریم پیشنهادهایی از یکی از دو تیم بزرگ ایرانی دریافت کرده است که این اتفاق می تواند چالشی هیجان انگیز برای او بعد از کار در رده ملی باشد، چون استقلال یکی از بزرگ ترین باشگاه های ایران و آسیا است».

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو