زمان انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۶ -

پیروزی پرگل آرسنال مقابل باته در لیگ اروپا

آرسنال در دومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ اروپا موفق شد با نتیجه 4-2، میزبانش، باته بوریسوف بلاروس را شکست بدهد.

سرای نور؛

هرچند در این دیدار دروازه توپچی ها دو بار باز شد اما شروع درخشان این تیم و زدن سه گل در کمتر از ۳۰ دقیقه باعث شد تا این تیم به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند.

تیم میزبان در دقایق ابتدایی تا اندازه ای بر بازی مسلط بود اما اولین موقعیت جدی بازی را تئو والکات در دقیقه ۸ ایجاد کرد اما ضربه او به تیرک دروازه باته برخورد کرد.

تنها یک دقیقه بعد، والکات توانست گل اول بازی را به نام خود کند. حرکت خوب ویلشر و پاس او برای والکات، مهاجم آرسنال را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

برتری آرسنالی ها بعد از این گل ادامه داشت و ویلشر در دقیقه ۱۷ برای بار دوم دروازه باته را باز کرد اما داور به دلیل آفساید آن را نپذیرفت.

تلاش آرسنال برای رسیدن به گل دوم سرانجام در دقیقه ۲۲ به نتیجه رسید و والکات در دقیقه ۲۲، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. روی یک ارسال از سمت چپ، علی رغم تلاش دروازه بان باته، والکات توانست در دو ضرب، دروازه حریف را باز کند.

فشار حملات توپچی ها بعد از این گل هم کاهش پیدا نکرد و این تیم در دقیقه ۲۶، حساب کار را ۳-۰ کرد.

روی یک ضربه کرنر بود که توپ بعد از برخورد به سر مرتساکر، در مقابل دروازه به راب هولدینگ رسید و ضربه او از فاصله ای نزدیک، به گوشه دروازه باته رفت.

باته که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و خیلی سریع یکی از گل های خورده را جبران کرد. ارسال ریوس از سمت راست با ضربه سر ایوانیچ تبدیل به گل شد.

باته می توانست در دقیقه ۳۲ اختلاف را به حداقل برساند اما واکنش به موقع اوسپینا، دروازه آرسنال را بسته نگه داشت.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر آرسنالی ها به تیم برتر میدان تبدیل شدند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۳-۱ میهمان به پایان رسید.

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و خیلی زود این تیم به گل چهارم رسید. در دقیقه ۴۹ بود که داور برخورد نه چندان جدی مدافع باته با شکودران مصطفی را پنالتی تشخیص داد. ژیرو پشت ضربه قرار گرفت و توانست کار را تمام کند.

در ادامه باز هم آرسنالی ها می توانستند به گل برسند اما از موقعیت هایشان به خوبی استفاده نکردند. در مقابل این باته بود که در دقیقه ۶۷ بار دیگر اختلاف را به دو گل کاهش داد.

دفع ناقص اوسپینا روی یک ضربه سر نه چندان محکم باعث شد تا توپ مقابل گوردیچوک قرار گیرد و او هم با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

بازیکنان میزبان که بار دیگر امیدوار شده بودند، در ادامه تلاش زیادی برای جبران عقب ماندگی شان کردند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۴-۲ آرسنال به پایان رسید.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو