زمان انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۶ -

پیش بازی نیوکاسل – لیورپول

دو تیم نیوکاسل و لیورپول، امشب در ورزشگاه سنت جیمز پارک شهر نیوکسل به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سرای نور؛

لیورپول از ابتدای فصل هنوز نتوانسته به پتانسیلی که از آنها انتظار می‌رفت برسد و در حال حاضر با کسب ۱۱ امتیاز از ۶ بازی در رده ششم جدول قرار گرفته است. با توجه به حضور صلاح، مانه، استوریج، فیرمینو و کوتینیو، اینطور از لیورپول انتظار می‌رفت که این تیم در فاز هجومی بهتر از اینها کار کند و آمار خوبی در گلزنی داشته باشد. ولی به اقرار کلوپ نیز این تیم از فرصت ها و شرایطی که داشته به خوبی استفاده نکرده و نتوانسته نتایجی آنطور که انتظار می‌رفت رقم بزند.

نیوکاسل نیز که این فصل با بنیتس پا در لیگ برتر گذاشته، با ۹ امتیاز از ۶ بازی در رده هشتم قرار دارد. آنها فصل را با دو شکست آغاز کردند ولی در ادامه سه پیروزی پیاپی کسب کردند و توانستند خود را در جدول بالا بکشند. با این حال برایتون آنها را در بازی آخر شکست داد و نوار پیروزی های تیم بنیتس را برید. حال آنها در دیداری حساس به مصاف لیورپول خواهند رفت که نتایج جالبی نیز در ۶ بازی اخیر دو تیم رقم خورده است.

در حقیقت در این ۶ بازی، ۲ پیروزی برای نیوکاسل، ۲ پیروزی برای لیورپول و ۲ تساوی حاصل شده و باید دید که آیا تیمی می‌تواند تعداد بردهایش را بیشتر کند یا به تعداد تساوی ها افزوده خواهد شد. لیورپول لالانا، باگدان و کلاین را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و دامت و هایدارا قادر به همراهی کلاغ ها نیستند.

ترکیب احتمالی:

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو