زمان انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ -

واکنش خالد شفیعی به خبر جدایی از اف‌سی‌سئول

مدافع ایرانی تیم اف سی سئول خبر جدایی اش از این تیم را تکذیب کرد.

سرای نور؛خالد شفیعی مدافع ایرانی که چند ماه قبل تراکتورسازی را به مقصد اف‌سی‌سئول ترک کرد، مدت زیادی در ترکیب این تیم به میدان نرفته است. از این رو طی یکی، دو روز گذشته شایعاتی درباره جدایی او از اف سی سئول مطرح شده و حتی گفته می شود قرار است شفیعی نیم فصل به تراکتورسازی برگردد.

شفیعی ضمن تکذیب خبر جدایی اش از اف‌سی‌سئول به خبرنگار “ورزش سه” گفت: «من نمی دانم این خبرها از کجا درز کرده است. برایم عجیب است که چه کسی درباره جدایی ام سخن گفته است. من اینجا در اف سی سئول راحت هستم و واقعا این باشگاه وضعیت آرامی را هم برایم مهیا کرده است. درست است که بازی زیادی برای تیمم انجام ندادم، اما واقعا از همه چیز رضایت دارم و قرار نیست جدا شوم.»

وی ادامه داد: «اینکه من در ترکیب تیم بازی نمی کنم، طبیعی است. سرمربی تیم دوست ندارد به ترکیب تیم برنده دست بزند و در این شرایط من نیمکت نشین هستم. تا سال ۲۰۱۹ با اف سی سئول قرارداد دارم و به این تعهد پایبند هستم. هیچ مشکل خاصی هم ندارم و دلیلی برای جدایی نیست.»

مدافع اف سی سئول درباره شایعاتی که پیرامون شکایتش از تراکتورسازی شنیده می شود، بیان کرد: «من تا این لحظه هیچ شکایتی از باشگاه تراکتورسازی انجام ندادم، اما رفتار مسئولان باشگاه برایم جالب است. من چند بار با مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تماس گرفتم، به اطرافیان آجورلو زنگ زدم، با شهریاری قائم مقام باشگاه نیز صحبت کردم که او در جریان همه مسائل مربوط به مطالبات من قرار دارد.  با این حال هیچ تلاشی برای پرداخت مطالباتم انجام نشده است. مطالباتی که حق قانونی من محسوب می شود و حق خانواده ام است.»

شفیعی در پایان افزود: «متاسفانه مسئولان باشگاه هیچ واکنشی به درخواست های من نداشتند. با اینکه تاکنون هیچ اقدامی برای شکایت از تراکتورسازی انجام ندادم، اما اگر این شرایط ادامه داشته باشد، مجبور می شوم از مراجع قضایی موضوع را پیگیری کنم.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو