زمان انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ -

یک لشگر مصدوم روی دست گل‌محمدی

مصدومان تیم تراکتورسازی نه تنها بهبود پیدا نمی کنند که به تعدادشان نیز افزوده می شود.

سرای نور؛تیم تراکتورسازی در فصل جاری با کمبود بازیکن شدید مواجه است؛ از این رو مصدومیت بازیکنان کلیدی مشکلات یحیی گل محمدی و تیمش را افزایش داده است.

در بازی گذشته تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد محمد ابراهیمی، محمد نوری، شهرام گودرزی و سینا عشوری به دلیل مصدومیت در ترکیب تیمشان حضور نداشتند و مهدی شریفی و فرزاد حاتمی نیز بر این تعداد افزوده شدند.

با توجه به مصدومیت این ۶ بازیکن حالا گل محمدی به غیر از مهدی کیانی و محمد ایرانپوریان هیچ بازیکن باتجربه دیگری در اختیار ندارد و قطعا با ادامه روند کنونی کارش برای بازی های آینده سخت خواهد بود.

در این بین کادر پزشکی تراکتورسازی در تلاش است تا محمد نوری و فرزاد حاتمی را به بازی هفته نهم مقابل پارس جنوبی برساند. همچنین وضعیت بینی مهدی شریفی هم امروز مشخص خواهد شد که نیاز به جراحی دارد یا خیر.

سایر نفرات اما وضعیت شان به طور دقیق مشخص نیست و همین مساله موجب نگرانی یحیی گل‌محمدی شده است. سرمربی تراکتورسازی با توجه به اینکه سایر نفراتش را بازیکنان جوان و جویای نام تشکیل می دهند، دستش برای انجام تغییر در ترکیب تیم بسته است و همین امر بر مشکلات سرخپوشان تبریزی خواهد افزود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو