زمان انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ -

قرار نیست الکساندر نوری از هدایت برمن برکنار شود

فرانک باومن مدافع سابق وردربرمن و تیم ملی آلمان و از ارکان مدیریتی این تیم در خصوص نتایج وردبرمن و الکساندر نوری در قامت هدایت این تیم صحبت کرده است.

سرای نور؛وردبرمن در فصل جاری تا به حال از ۷ بازی خود در بوندسلیگا تنها ۴ امتیاز کسب کرده و در رتبه هفدهم جدول ۱۸ تیمی این لیگ قرار دارد؛ اما فرانک باومن تاکید کرد که این تیم از این وضعیت دشوار خارج خواهد شد و اذعان داشت که هیچ بحثی در مورد تغییر سرمربی در این تیم وجود ندارد.

باومن در این خصوص گفت: “ما تا به حال تنها ۴ امتیاز گرفته ایم؛ اگرچه از شرایط راضی نیستیم؛ اما اوضاع اسف بار نیز نیست.

شرایط فعلی تیم خیلی بد نیست؛ اما نمی توان آن را به اندازه کافی مناسب نیز قلمداد کرد. ارزیابی شرایط کلی تیم در وضعیت فعلی کار آسانی نیست؛ اما تلاش اصلی دوری از هیاهو و کاهش استرس است و ما در این مسیر حرکت می کنیم.”

باومن همچنین در مورد بازی بعدی برمن برابر گلادباخ نیز گفت: “ما تمام و کمال از بازیکنان حمایت می کنیم؛ اما آنها نیز باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند. در حال حاضر دل مشغولی ما زیبا بازی کردن نیست و تمام فکر و ذکر ما باید کسب امتیاز باشد.

ما در بازی هایی مانند هامبورگ، ولفسبورگ و فرایبورگ فاصله چندانی با پیروزی نداشتیم؛ اما این اتفاق رخ نداد، ولی باید برای دیدار برابر گلادباخ با تمام قوا در میدان حاضر باشیم.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو