زمان انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ -

آرزویم است مثل مهدی کیانی اسطوره شوم

هافبک جوان تراکتورسازی اعلام کرد حضور بازیکنان باتجربه مثل ایرانپوریان و کیانی برای تیمش ارزشمند است.

سرای نور؛

شرایط خیلی خوبی داریم. خوشبختانه بازی قبلی را با برد پشت سر گذاشتیم و روحیه خوبی داریم. در تعطیلی لیگ نیز تمرینات خود را ادامه می‌دهیم و امیدواریم که روند خوبمان را مقابل پارس جنوبی جم نیز حفظ کنیم و موفقیت خوبی را رقم بزنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه بدشانسی های زیادی در این فصل گریبان‌مان را گرفته است. نمی‌دانم چرا بدشانسی دست از سرمان برنمی‌دارد. به هر حال امیدوارم مصدومان هرچه زودتر برسند و بتوانیم در بازی‌های بعد با ترکیب کامل‌تر به میدان برویم.

هافبک تراکتورسازی با اشاره به شرایط جوانان تیمش تاکید کرد: همه ما جوان‌هایی که درترکیب تراکتوربازی می‌کنیم، خوشبختانه عملکرد بدی نداشتیم و فکر می‌کنم توانسته‌ایم جواب اعتماد آقا یحیی را بدهیم. البته باید روز به روز بهتر شویم و بتوانیم در نهایت موفقیت‌های خوبی را برای تیم رقم بزنیم.

طاهران با اشاره به نقش بزرگترهای تیم تراکتور در راهنمایی جوان ها گفت: واقعا بزرگتر‌های تیم ما همه جوره پشتمان هستند و روحیه می‌دهند. کیانی، ایرانپوریان و … خیلی به ما کمک می‌کنند و هرچقدر از خوبی آنها بگویم، کم است. آنها روحیه می‌دهند و یاریگر ما هستند تا بدرخشیم و واقعا خوشحالم که این عزیزان را در کنار تیم داریم.

وی افزود: خوشحالم در پستی بازی می‌کنم که کنار مهدی کیانی هستم. حاج مهدی فوق‌العاده است و از بودن کنار او در زمین لذت می‌برم و یاد می‌گیرم. کیانی خیلی به من کمک کرده و آرزویم است در آینده بتوانم مثل او اسطوره شوم. او یک بزرگمرد و کاپیتان به تمام معنا است که بابت محبت‌هایش تشکر می‌کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۴ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو