زمان انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ -

چمنیان: فقط به بازی با آلمان فکر می‌کنیم

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران تاکید کرد از حالا هدف آنها موفقیت برابر تیم آلمان است.

سرای نور؛

عباس چمنیان در نشست خبری پس از بازی مقابل گینه در جام جهانی نوجوانان اظهار کرد: به تیم خوب و قدرتمند گینه تبریک می‌گویم؛ این تیم توانایی‌های زیادی داشت و به واقع نماینده‌ای از آفریقا بود؛ به هر حال ما گام نخست را محکم برداشتیم؛ همانطور که دیروز گفتم بازی اول در هر تورنمنتی اهمیت زیادی دارد.

وی ادامه داد: بلافاصله بعد از بازی به بازیکنانم گفتم که این مسابقه و پرونده مربوط به آن به پایان رسید؛ بنابر این ما گینه را فراموش کردیم و فقط به بازی آلمان و قدم‌های رو به جلو می‌اندیشیم؛ این بازی گام اول ما از یک مسیر بسیار بسیار طولانی بود.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران درباره اینکه آیا نسبت به شرایط جوی مسابقه اعتراضی دارد یا نه، ابراز کرد: نه، مشکلی وجود نداشت؛ ما سه روز زودتر به اینجا آمدیم و بچه‌ها با شرایط آب و هوایی آشنا بودند؛ از آنها تشکر می‌کنم که تا پایان بازی مقاومت کردند و تلاش خود را ادامه دادند.

چمنیان در پاسخ به خبرنگار فیفا مبنی بر اینکه ظاهرا در شهر گوا تیم ایران همیشه خوب بازی می‌کند، عنوان کرد: ما در همه شهرها و کشورها می‌توانیم قابلیت‌هایمان را نشان دهیم؛ البته گوا هم برای ما خوش یمن است.

وی در مورد اینکه  چه نظری درباره گل اول ایران دارد، اظهار داشت: گل زیبایی بود که در جریان بازی کمک زیادی به ما کرد؛ می‌توانم بگویم هر آنچه در جریان مسابقه دیده شد به طور کامل در تمرینات مرور کرده بودیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو