زمان انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ -

جباری: کمیته فنی بازوی استقلال است

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال می گوید کمیته فنی بازوهای تیم فوتبال استقلال هستند.

سرای نور؛علی جباری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره شکل گیری کمیته فنی در باشگاه استقلال عنوان کرد: تشکیل کمیته فنی اتفاق بسیار خوبی بود که رخ داد. از وزیر محترم ورزش و جوانان بابت حمایت هایی که در این مسیر انجام دادند، تشکر می کنم. همچنین از آقای افتخاری نیز بابت این موضوع تشکر می کنم که کمک کردند این کمیته شکل بگیرد تا به تیم فوتبال استقلال شکل بهتری بدهیم. آقای افتخاری پیشنهاد ما را برای تشکیل کمیته پذیرفتند و آقای قراب زحمات زیادی کشیدند تا این کمیته شکل بگیرد.

او در ادامه تصریح کرد: این کمیته از اعضایی تشکیل شده که همه در مقاطع مختلف بازیکنان استقلال و تیم ملی بودند و همگی فوتبالی و فنی هستند. کمیته فنی بر اساس معیارهای فنی تصمیم گیری می کند. یکی از گلایه هایی که همواره در فوتبال ما مطرح بود این است که برخی تصمیمات در کل فوتبال ایران توسط افراد فوتبالی گرفته نمی شود. این انتقاد را زیاد در فوتبال ایران شنیدیم اما الان در باشگاه استقلال تصمیمات توسط افراد فنی و بر اساس معیارهای فوتبالی گرفته می شود. این اتفاق بسیار خوب است و من از این بابت بسیار خوشحالم که کمیته فنی در باشگاه استقلال احیا شد و اختیارات به آن داده شد. این روالی است که در همه تیم های بزرگ دنیا اتفاق می افتد و باشگاه استقلال نیز از همین الگو پیروی می کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه افزود: اگر کمیته به شکل صحیح به کار خود ادامه بدهد می تواند تصمیمات مفید و تاثیر گذاری برای باشگاه، تیم فوتبال و آکادمی اتخاذ کند. کمیته فنی بازوهای باشگاه است و شکل گیری آن در مجموع یک اتفاق مثبت است.

جباری در پایان گفت: آقای شفر دانش بالایی دارند و در مسایل فنی اختیار کامل دارند. ما به ایشان کمک می کنیم تا استقلال را به جایگاه واقعی خود برسانند. کمیته فنی در تصمیمات آقای شفر دخالتی ندارند و تلاش همه مجموعه موفقیت استقلال است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو