زمان انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ -

طیبی: امیدوارم دیده شوم و به تیم ملی برسم

کاپیتان ایرانی تیم القطر می‌گوید در بازی های لیگ همه توانم را در میدان می‌گذارم تا بلکه دیده شوم و بتوانم به تیم ملی دعوت شوم!

سرای نور؛

محمد طیبی مدافع ایرانی تیم فوتبال القطر که پیش از این به همراه استقلال خوزستان توانست به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند در دیدار اخیر تیمش موفق به گلزنی شد. او درباره گلی که در هفته سوم لیگ ستارگان به ثمر رساند به خبرنگار ورزش سه گفت: از روزی که به قطر آمده‌ام تمام انرژی‌ام را در تمرینات می‌گذارم تا بتوانم بهترین نمایش و بازی را برای تیمم داشته باشم. از اینکه توانستم بعد از یک هفته گذر از مصدومیت در ترکیب تیم قرار بگیرم و برای القطر گلزنی کنم خیلی خوشحالم؛ اما من تمام توانم را می‌گذارم تا دیده شوم!

 

وی درباره نتایج تیم القطر نیز گفت: شرایط در القطر خیلی خوب است، البته تیم هنوز ابتدای راه است و فکر می‌کنم اگر همین مسیر موفقیت‌آمیز را پیش برود مطمئنا پایان فصل جز مدعیان قهرمانی خواهد بود.

 

او در پاسخ به این سوال که می‌خواهد چه کسانی او را ببینند خاطرنشان کرد: هر بازیکنی اگر در بهترین تیم دنیا هم حضور داشته باشد باز دوست دارد پیراهن تیم‌ملی کشورش را برتن کند آن هم در رقابت‌های جام‌جهانی؛ حس پوشیدن تیم‌ملی و حضور در جام‌جهانی هر روز باعث می‌شود تا پرانگیزه‌تر از قبل بر سر تمرینات القطر حاضر شوم و هر چه در توان دارم برای ارائه بهترین بازی‌ام در مسابقات لیگ ستارگان بگذارم.

 

مدافع ایرانی القطر در خصوص دیدارهای تدارکاتی تیم‌ملی هم اضافه کرد: از نتایجی که ایران مقابل حریفان قدری چون توگو و روسیه کسب کرد خیلی خوشحالم، من پیش از این هم گفته‌ام چه در تیم‌ملی حضور داشته باشم و چه نباشم آرزویم موفقیت تیم‌ملی است و مثل تمام مردم ایران دعا می‌کنم تیم‌ملی کشورم در تمام عرصه‌ها پیروز باشد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۹ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو