زمان انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ -

جمعه، روز تاریخی نوجوانان ایران

تیم نوجوانان ایران که برای دومین بار راهی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی شد، روز جمعه سومین دیدار خود را برگزار می کند. دیداری که با پیروزی در آن می توانند با کسب حداکثر امتیازات به مرحله بعد برسند.

سرای نور؛نوجوانان ایران با درهم شکستن آلمان موفق شدند صعود خود را به مرحله بعدی رقابت های جام جهانی مسجل کنند. آنها که پیش از این دیدار، در بازی اول مقابل گینه نیز موفق به کسب پیروزی شده بودند از ساعت ۱۵ روز جمعه باید در سومین بازی خود حاضر شوند و در صورتی که بتوانند مقابل تیم کاستاریکا نیز به پیروزی برسند، برای اولین بار با اقتدار کامل و کسب تمام امتیازات راهی مرحله یک هشتم نهایی خواهند شد.

 

پس از ایرانی ها، تیم های نوجوانان آلمان، کاستاریکا و گینه به ترتیب با ۳، ۱ و ۱ امتیاز در رده های دوم، سوم و چهارم قرار دارند.

 

پیش از این، تیم نوجوانان ایران در رقابت های جام جهانی سال ۲۰۱۳ موفق شده بودند پس از تیم نوجوانان آرژانتین به عنوان تیم گروه خود راهی مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها شوند. تیم نوجوانان ایران در سال ۲۰۱۳ توسط علی دوستی هدایت می شد؛ اما در رقابت های ۲۰۱۷ با عباس چمنیان در رقابت های جام جهانی حضور یافت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۰ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو