زمان انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ -

آقایی: برای ضدفوتبال سیاه جامگان برنامه داشتیم

مدافع ملی پوش سپاهان عقیده دارد شان این تیم در این جای جدول نیست .

سرای نور؛سعید  آقایی پس از پیروزی ۲ بر صفر سپاهان مقابل سیاه‌جامگان در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: خوشبختانه توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم، تحت فشار بودیم و به این پیروزی نیاز داشتیم. با این برد مقدار کمی از فشار خارج شدیم اما باید بازی بعدی را با برتری به پایان برسانیم تا در جدول بالا بیاییم چرا که در شأن سپاهان نیست در این رده از جدول باشد.

 

او می گوید : فوتبال خوبی بازی می‌کنیم، در بازی‌های اخیر برتر بودیم اما قسمت نبود نتیجه مناسبی بگیریم ضمن اینکه بدشانسی هم داشتیم. تیم سیاه‌جامگان کلاً در دفاع بود اما قصد داشت تا با ضد حمله به گل برسد.

 

آقایی با اشاره به اتلاف وقت بازیکنان سیاه‌جامگان تاکید کرد: بازیکنان سیاه‌جامگان خیلی از زمان بازی، خودشان را روی زمین می‌انداختند، قبلاً جلسه گذاشتیم که اگر بازیکنان حریف بی‌دلیل خودشان را روی زمین انداختند توپ را به اوت نزنیم تا داور تشخیص دهد و ما به بازی خودمان ادامه دهیم.

 

مدافع چپ سپاهان در خصوص شرایط تیم ملی بیان داشت: در اردوی تیم ملی همه چیز خوب است، کادر فنی خیلی خوب ما را آماده کرده‌اند تا در جام جهانی بازی کنیم و زحمات زیادی برای ما کشیده‌اند. مثل سرباز در خدمت تیم ملی هستم و هر زمان که بخواهند بازی می‌کنیم یا بیرون می‌نشینیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در جام جهانی افتخار آفرینی کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۲ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو