زمان انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ -

جای خالی کاوه در روزهای سخت استقلال

عدم حضور بازیکنی مانند کاوه رضایی در خط حمله استقلال برای این تیم دردسر ساز شده است.

سرای نور؛نهمین دیدار از لیگ هفدهم به پایان رسید و هنوز دو مهاجم هدف استقلالی ها موفق به گلزنی نشدند.

علی قربانی و سجاد شهباززاده دو مهاجم هدف آبی پوشان هستند که با شماره های ۹ و ۱۰ لیگ را با تصمیم منصوریان آغاز کردند اما هنوز برای این تیم گلزنی نکردند. عملکرد ضعیف این دو بازیکن در خط حمله در کنار عدم خلق موقعیت از سوی بازیکنان خط هافبک باعث شده تا استقلال در ۹ دیدار، تنها ۴ گل به ثمر برساند.

ضعف بازیکنان میانی استقلال در خلق موقعیت در دیدار با فولاد خوزستان کاملا مشهود بود؛ اسماعیلی و شجاعیان در جریان مسابقه حتی یک مرتبه نیز نتوانستند قربانی و شهباززاده را در محوطه جریمه صاحب توپ کنند؛ اما نکته مهم درباره این دو مهاجم این است که در روز بد بازیکنان خط میانی نمی توانند با خلاقیت خود گره از کار استقلال باز کنند؛ کاری که کاوه رضایی فصل گذشته به بهترین شکل حتی در بدترین روزهای دیگر بازیکنان استقلال انجام می داد.

شهباززاده و قربانی با قابلیت های یک شکل، به عملکرد بازیکنان پشت سر خود وابسته هستند اما کاوه رضایی فصل گذشته نه تنها بهترین گلزن استقلال بود بلکه عنوان بهترین پاسور این تیم را نیز یدک می کشید و این موضوع نشان می دهد که رضایی در روزهایی که خط میانی استقلال عملکرد خوبی نداشت، به جای گلزنی در نقش های دیگر عملکرد قابل قبولی داشت.

اوج گیری شهباززاده و قربانی با توجه به حضور هافبک های بزرگ استقلال خیلی دور نیست اما مطمئنا استقلال در نیم فصل نیاز به بازیکنی در خط حمله دارد که بتواند در روزهای سخت مانند بازی با فولاد، ۳ امتیاز را به حساب استقلال واریز کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۲ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو