زمان انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ -

علی‌محمدی: می‌باختیم، نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتاد!

جلال علی محمدی هافبک تیم سپاهان می گوید در صورت عدم نتیجه گیری مقابل گسترش فولاد، پیروزی آنها برابر سیاه جامگان بی ارزش می شود.

سرای نور؛

جلال علی محمدی تا پایان هفته نهم با به ثمر رساندن ۴ گل بهترین گلزن تیم سپاهان بوده و نقش پررنگی در تیم کرانچار داشته است. هافبک طلایی پوشان در مقابل سیاه جامگان مهره کلیدی بازی بود و با به ثمر رساندن گل اول و همینطور پایه گذاری گل دوم به کسب اولین پیروزی فصل در نقش جهان و دومین پیروزی سپاهان در لیگ هفدهم کمک زیادی کرد.

این بازیکن در گفتگو با “ورزش سه” در مورد شرایط تیمش قبل و بعد از دیدار برابر سیاه جامگان صحبت کرده است.

 

بعد از باخت به نفت شرایط سخت شد

در مقابل نفت تهران اصلا فکر نمی کردیم بازی را واگذار کنیم؛ ولی این اتفاق افتاد و شرایط خیلی سخت شد. مثلا باشگاه بازیکنان را جریمه مالی کرد و هوادارانی هم که به تمرین می آمدند راضی نبودند و بازیکنان هم شرایط روحی خوبی نداشتند.

 

 

اگر می باختیم، نمی دانم چه اتفاقی می افتاد!

بعد از این بازی و از وقتی تمرینات را شروع کردیم می دانستیم که با ۲ برد می توانیم در جدول شرایط خوبی پیدا کنیم. بازی مقابل سیاه جامگان برای ما حکم مرگ و زندگی را داشت و اگر نتیجه ی دیگری رخ می داد، نمی دانم چه اتفاقی رخ می داد و اصلا هم دوست ندارم به این وضعیت فکر کنم. به چیزی جز برد فکر نمی کردیم و تمام تمرکزمان روی این موضوع بود که بازی را ببریم.

 

 

سیاه جامگان تا حالا در بازی های بیرون از خانه نباخته بود

یک چیز جالب در مورد تیم سیاه جامگان وجود داشت که ما پیش از بازی آن را آنالیز کرده بودیم؛ اینکه آنها در مسابقه های خارج از خانه شکست نخورده بودند و می دانستیم که بیرون از خانه بهتر امتیاز می گیرند. آمده بودند که امتیاز بگیرند و اگر شرایط خوب پیش می رفت می توانستند امتیازات کامل را هم بگیرند. ما هم استرس بالایی داشتیم و در نقش جهان پیروز نشده بودیم. اگر این شرایط را نداشتیم، وضعیت فرق داشت. در بازی هم هرچه از زمان بازی می گذشت، شرایط سخت تر می شد و خدا را شکر می کنیم که توانستیم این بازی را ببریم.

 

اگر گسترش را نبریم این برد بی ارزش می شود

با این برد یک مقدار از لحاظ روحی و روانی و اعتماد به نفس شرایط بهتری پیدا کردیم، ولی باید هفته های بعد هم نتایج خوبی بگیریم، وگرنه این برد هم پنهان می شود. مقابل گسترش فولاد اگر نتیجه نگیریم، شاید برخی بگویند که برد مقابل سیاه جامگان هم شانسی بوده؛ وقتی برای از دست دادن امتیاز نداریم و باید با ۳ امتیاز از تبریز به خانه برگردیم.

 

 

موضوع باشگاه حمایت رسمی از کرانچار بود

طی این مدت صحبت هایی که برخی از رسانه ها در مورد جایگزینی مربی تیم انجام دادند، روی بازیکنان تیم تاثیری نداشت، چون باشگاه موضع رسمی اش که حمایت از سرمربی بود را اعلام کرده بود. فقط یک خبری در مورد اضافه شدن دستیار جدید به کادر فنی خواندم که قرار بود با نظر آقای کرانچار به تیم اضافه شود.

 

 

کرانچار آزمایشش را پس داده

کرانچار آزمایشش را در فوتبال ایران پس داده و میان هواداران، بازیکنان و مدیران تیم به خاطر سطح فنی ای که دارد، محبوب است. ما شرایطمان طوری بود که بسیاری از مساوی هایی که می گرفتیم، می توانست با پیروزی همراه باشد مثل بازی با سپیدرود و نفت تهران. ما این هفته استارت زدیم و باید هفته های بعدی هم همین روند را ادامه دهیم.

 

 

اگر عملکرد به پیروزی ختم نشود، شیرینی ندارد

فکر می کنم عملکرد خوبی که طی این مدت داشتم خواست خداست. البته دو فصل پیش هم در صبا خیلی شرایط خوبی داشتم و با بدشانسی و به دلیل عمل جراحی ای که داشتم ۶،۷ ماه از فوتبال دور شدم. امسال خدا را شکر شرایط خوب است. حالا غیر از گل هایی که زدم و پاس گلی که در بازی با سیاه جامگان دادم، سعی می کنم برای تیمم مفید باشم. اگر این گل ها تاثیری در پیروزی تیم نداشته باشد، شیرینی ای ندارد. اینکه آرامش و اعتماد به نفس به تیم بازگردد، برایم مهم است، چون همه بازیکنان تلاش می کنند که به تیم کمک کنیم و خدا را شکر قرعه به نام من خورد.

 

 

امسال گل هایم متنوع بوده اند

سال های قبل گل هایم تنوع زیادی نداشت. من در مجموع بازیکن سرزنی نیستم ولی در این فصل با ضربه سر به سایپا گل زدم و مقابل ذوب آهن هم شرایط طوری رقم خورد که بعد از دریبل دروازه بان فرصت کافی برای گل زدن داشته باشم.

 

 

همین حالا هم شرایطمان خوب نیست 

امیدوارم در مقابل گسترش فولاد ۳ امتیاز خوب بگیریم. همین الان هم شرایط ما خوب نیست و باید تلاش کنیم که با کسب این پیروزی به شرایط خود در جدول سر و سامان بدهیم و به رتبه های بالایی برسیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۳ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو