زمان انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ -

دلفی: دایی الگوی همه بازیکنان است

ستاره تیم ملی نوجوانان علی دایی را الگویی مناسب برای همه بازیکنان می داند.

سرای نور؛و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،یونس دلفی در نشست خبری پیش از بازی مقابل مکزیک عنوان کرد:ما در سه بازی گذشته با دست پر از زمین خارج شدیم.الان بازی جدیدی برای ما آغاز شده و آن سه بازی را فراموش کرده ایم.هیچ تفاوتی بین ما و مکزیک نیست و هر دو در یک مرحله قرار داریم.هر دو تیم امید صعود داریم.

وی ادامه داد:دلیل اصلی موفقیت و صعود ما با نتایج درخشان از گروه همدلی در تیم است.ما با جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می کنیم.

بازیکن تیم ملی نوجوانان درباره اینکه رابطه میان او و بازیکنان ایران چگونه است که وقتی دو پنالتی در بازی کاستاریکا گرفت توپ را به همبازیانش داد تا آنها را بزنند بیان داشت:رابطه همه بازیکنان در تیم بسیار عالی است.ما یک تیم واقعی هستیم.اگر طاها پنالتی بزند یا غبیشاوی این توپ را بزند فرقی نمی کند و انگار من گل زده ام.موفقیت تیم مهم ترین نکته برای ماست.

وی درباره اینکه برای آینده اش چه برنامه ای دارد و اینکه آیا از علی دایی،کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران هم الگو می گیرد یا نه گفت:علی دایی یک بازیکن کاملا حرفه ای بود و یک الگوی خوب برای ماست.او به جز موفقیت در فوتبال،دایی در تحصیل هم موفق عمل کرد که این مساله قابل تحسین است.من واقعا به آینده خودم خوشبین هستم و هدفم بسیار بزرگ است.اگر تا اینجا هم روند خوبی را در جام جهانی سپری کردم،با کمک بچه ها بوده است.بازیکنان ایران برای من تلاش می کنند و من برای آنها تلاش می کنم.

بازیکن ایران درباره آنچه از سرمربی تیم فراگرفته است تصریح کرد:خدا را شکر می کنم که آقای چمنیان را در کنار خود داریم.حضور او کمک زیادی به تیم ما کرده است.ما بر اساس برنامه پیش می رویم.تیم موفق تیمی است که حتی روی نیمکت هم قوی و قدرتمند باشد.خوشبختانه ما از نیمکت خوبی برخورداریم که کمک زیادی به ما در ادامه جام می کند.

دلفی درباره اینکه چه نظری پیرامون اللهیار صیادمنش؛هم تیمی خود دارد اظهار داشت:صیاد یک بازیکن جنگنده و تشنه گل است.اگر بتوانیم او را در خط حمله تقویت کنیم می تواند کمک زیادی به تیم کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو