زمان انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ -

شجاع باید طور دیگری بازی کند

حضور خلیل زاده در خط دفاعی پرسپولیس امتیازات زیادی برای این تیم داشته، اما او به دلیل انرژی و ریسک پذیری بسیار بالا دچار اشتباهاتی بوده است که موجب تزلزل تیمش در خط دفاعی شده است.

سرای نور؛حضور شجاع خلیل زاده در خط دفاعی پرسپولیس امتیازات زیادی برای این تیم داشته است؛ اما او به دلیل انرژی و ریسک پذیری بسیار بالا دچار اشتباهاتی بوده است که موجب تزلزل تیمش در خط دفاعی شده است.

شجاع با آمدن به پرسپولیس چند آیتم مهم را به این تیم و خط دفاعی اش اضافه کرد. او تکنیک، سرعت، جسارت و البته قدرت گلزنی را همراه خودش به این تیم آورد؛ اما آنچه به عنوان مشکلات با آمدن شجاع اضافه شده است اشتباهات ویرانگر و ریسک های خطرناکی است که آمار خط دفاعی این تیم را در گل خورده تنزل داده است.

شجاع خلیل زاده اگر در بازی با الهلال نیز به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب خط دفاعی تیمش قرار بگیرد باید یک بازی بدون ریسک و با ضریب اشتباه بسیار کم را به نمایش بگذارد، چرا که کوچکترین اشتباه در بازی با الهلال به معنای از دست رفتن انگیزه و توان تیمی برای ادامه مسابقه است. پرسپولیس در هر زمانی از بازی که گل بخورد تمام روزنه های امیدش نیز از بین خواهد رفت.

شجاع در کنار بازی بدون ریسک باید همان مدافع جنگجو و گلزن باشد. او اگر بتواند با شم گلزنی بالایش روی اولین ضربات ایستگاهی و کرنر پرسپولیس را به گل برساند آن وقت می تواند به صعود از این بازی دشوار نیز امیدوار بود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو