زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ -

لوکاکو: مقابل تیم‌های بزرگ خودم را ثابت می‌کنم

روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد مدعی شد که با گلزنی مقابل تیم‌های بزرگ، توانایی‌هایش را ثابت خواهد کرد.

سرای نور؛لوکاکو در تساوی ۰-۰ تیمش مقابل لیورپول موفق به گلزنی نشد و بسیاری معتقدند که او مقابل تیم‌های بزرگ موفق به گلزنی نمی‌شود. مهاجم بلژیکی ۷ گل تا به اینجا در لیگ برتر به ثمر رسانده و حالا مدعی شد که تمام تلاشش را خواهد کرد تا خودش را مقابل تیم‌های بزرگ نیز ثابت کند.

او گفت:” صحبت‌های زیادی از مردم شنیده ام. اوضاع نسبت به اورتون خیلی فرق کرده. آن موقع با نگرش و تفکر دیگری در زمین ظاهر می‌شدیم. به عنوان یک مهاجم وقتی در پست خودم حاضر بودم، خوشحال بودم. در آنجا خیلی چیزها یاد گرفتم. چهار سال در اورتون بودم و بابت همه چیز از آنها ممنونم. ولی گاهی اوضاع خیلی دشوار می‌شود، مثلا وقتی مقابل یک تیم بزرگ بازی می‌کنید و برای پیروزی در میدان حاضر نیستید و موقعیتی نیز ایجاد نمی‌کنید. واقعا دشوار است. حالا من در تیمی هستم که می‌خواهد مقابل تیم‌های بزرگ به پیروزی برسد و برای پیروزی در هر بازی به میدان می‌رود؛ بنابراین فکر می‌کنم شرایط به کلی عوض شده است.”

لوکاکو درباره دو موقعیتی که سایمون مینیوله از او گرفت گفت:” خیلی از مهاجمان لیگ موقعیت‌های بهتری را از دست می‌دهند و در نهایت هم دو گل می‌زنند؛ ولی در مورد من همه انتقاد می‌کنند. نمی‌دانم چرا. مردم همیشه می‌گویند این و آن، ولی رکورد من در لیگ برتر بسیار خوب است و در شرایطی هستم که خوب کار کنم.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو