زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ -

اینتر باید برای قهرمانی بجنگد

ماسیمو موراتی، مالک سابق باشگاه اینترمیلان و رئیس افتخاری باشگاه، پس از پیروزی این تیم در دربی دلامادونینا مدعی شد که نراتزوری با غلبه بر ناپولی باید برای قهرمانی بجنگد.

سرای نور؛مالک سابق باشگاه اینترمیلان و رئیس افتخاری باشگاه، پس از پیروزی این تیم در دربی دلامادونینا مدعی شد که نراتزوری با غلبه بر ناپولی باید برای قهرمانی بجنگد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان اسپالتی با هت تریک ایکاردی موفق به کسب ۳ امتیاز دیدار شب گذشته خود مقابل میلان شدند و حالا با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی، در رده دوم جدول قرار گرفته اند. حال موراتی مدعی شد که امسال این تیم شانس خوبی برای کسب قهرمانی اسکودتو دارد.

او گفت:” به عنوان رئیس باشگاه، تنش را در بازیکنان اینتر دیدم، شاید من بیشتر از آنها استرس داشتم. روز گذشته بیش از هر وقتی احساس کردم هوادار اینتر هستم. بازی فوق العاده ای بود و شکست دادن میلان همیشه ویژه است. فکر می‌کنم تقابلی بود که بدون توجه به جدول برای مردم میلان بسیار مهم است. عبور از ناپولی؟ آنها تیم خیلی خوبی هستند؛ ولی در عین حال اینتر هم خوب شروع کرده و عملکردش بیشتر تیمی است. اینتر می‌تواند بر ناپولی غلبه کرده و برای اسکودتو بجنگد. اسپالتی یا مورینیو؟ مقایسه دشوار است. آنها دو شخصیت متفاوت هستند، هر چند که اسپالتی فوق العاده است.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو