زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ -

قائدی برگشت، با عذرخواهی و انگیزه

هافبک جوان استقلال با نظر مثبت وینفرد شفر امروز به تمرینات برگشت تا دوران جدید خود را در این تیم آغاز کند.

سرای نور؛مهدی قائدی به دلیل تکنیک زیاد و سرعت مناسبش خیلی زود مورد توجه هواداران استقلال قرار گرفت و به یکی از بازیکنانی تبدیل شد که سکوها نام او را در استادیوم فریاد می زدند.

قائدی در ۷ هفته ابتدایی لیگ برتر که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بود، همیشه در دقایق حساس وارد زمین بازی می شد و شاید به همین دلیل هم بود که او در سن ۱۸ سالگی خیلی زود به یک بازیکن مهم در این تیم تبدیل شد.

اما درست از زمانی که منصوریان از سمت خود کنار رفت، اوضاع برای قائدی تغییر کرد؛ در بازی با سپیدرود در هفته هشتم لیگ برتر که میک مک درموت سرمربی موقت استقلال بود او یک دقیقه هم بازی نکرد و در بازی با فولاد که شفر اولین تجربه سرمربیگری خود روی نیمکت استقلال را پشت سر می گذاشت هم شرایط به همین شکل برایش پیش رفت.

مهدی قائدی که چندان عادت به نیمکت نشینی نداشت، در پایان بازی با فولاد به این موضوع اعتراض کرد اما شاید این را نمی دانست که شفر از گناه بی انضباط ها به سادگی عبور نخواهد کرد.

قائدی بعد از این اتفاق یک هفته به تیم امیدهای استقلال تبعید شد و بعد از بازی با نساجی دوباره اجازه حضور در تمرینات بزرگسالان را گرفت.

قائدی امروز و در شرایطی که بازیکنان استقلال در سالن هتل المپیک وزنه می زدند، به محل تمرین برگشت و بعد از عذرخواهی از کادرفنی و تمام بازیکنان به تمرینات این تیم اضافه شد.

مهدی قائدی از این به بعد دوران جدیدی را در استقلال تجربه خواهد کرد، او حالا به خوبی می داند که محبوبیت روی سکوها تضمینی برای بازی کردنش نیست و باید در تمرین ثابت کند که شایستگی بازی کردن برای استقلال را دارد.

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو