زمان انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۶ -

قربانی: استقلال یک “محمود فکری” نیاز دارد

کاپیتان پیشین استقلال می گوید این تیم یک رهبر در میانه زمین لازم دارد.

سراینور؛

کسب پیروزی در این بازی به هنر سرمربی بستگی دارد. هر تیمی از نظر روحی و روانی آماده باشد، برنده مسابقه خواهد بود. این روزها توقع از استقلال پایین است و همین موضوع یک فاکتور مثبت برای تیم شفر محسوب می شود. استقلال برای این دیدار استرس کمتری دارد که این موضوع قطعا به نفع این تیم است.

وی در ادامه تاکید کرد: هر چند شفر به تازگی در این تیم حاضر شده و شناخت کافی ندارد اما مربی بزرگی است که می تواند برنده دربی باشد.

قربانی در ادامه عنوان کرد: مهدی رحمتی دروازه بان بزرگی است اما مشکل بزرگ استقلال این است که درون زمین رهبر ندارد. من عقیده دارم که کاپیتان، نباید یک دروازه بان باشد و باید بازیکنی در مرکز زمین وظیفه رهبری را بر عهده بگیرد. امید ابراهیمی بازیکنی است که می تواند رهبر تیم باشد اما هنوز به این درجه از امادگی نرسیده است. استقلال بازیکنی مانند محمود فکری در زمین می خواهد و باید به ابراهیمی کمک کنیم تا این نقش را بر عهده بگیرد.

او در ادامه در پاسخ به این سوال که استقلال در این دیدار باید به دنبال نباختن باشد و یا کسب سه امتیاز، خاطر نشان کرد: شفر مربی خارجی است و فشار دربی را مانند مربیان ایرانی احساس نمی کند. کسی برای شکست شفر جلسه نمی گذارد و کسی جرات ندارد علیه او در صورت شکست حرف بزند که این موضوع به او کمک می کند. استقلال در این دیدار باید برای حداقل امتیاز تلاش کند. برای استقلال احترام قائلم و عقیده دارم تیم خوبی است اما وضعیت پرسپولیس بهتر است.

قربانی در پایان در پاسخ به این سوال که بازیکن کلیدی استقلال در این دیدار چه بازیکنی خواهد بود، گفت: حسین حسینی نقش پر رنگی در نتیجه این دیدار دارد. همچنین مجید حسینی و روزبه چشمی نیز بازیکنانی هستند که می توانند تاثیر گذار باشند. این دو با وجود سن کم، با تجربه هستند. دقایق اولیه بازی اهمیت زیادی دارد و هر تیمی بتواند خوب بازی را آغاز کند، خوب هم تمام خواهد کرد. استقلال این روزها کمتر تحت فشار است و این موضوع که کسی از استقلال انتظار برد ندارد برای این تیم یک فاکتور مثبت است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو