زمان انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۶ -

زحمات میثاقیان ابومسلم را در سیاه‌جامگان زنده کرد

مهاجم تیم فوتبال سیاه جامگان با وجود حضور کادرفنی جدید از میثاقیان بابت حفظ این تیم در سال گذشته تشکر کرد.

سرای نور؛

ابتدا باید از حضور آقای میثاقیان و زحماتی که برای حفظ این تیم درسال گذشته کشید تشکر کنم و مطمئنا زحمات ایشان فراموش نخواهد شد. عملکرد سیاه جامگان بعد از حضور میثاقیان در ۷، ۸ هفته پایانی فصل گذشته یاد و خاطره ابومسلم را برای همه زنده کرد و علاوه بر آن ایشان بازیکنان خوبی هم جذب سیاه جامگان کرده اند و نباید زحماتی را که برای سیاه جامگان کشیدند نادیده گرفت.

وی افزود: تغییر کادرفنی و حضور آقای مرزبان به  نظر مدیریت باشگاه برمی گردد و شاید آنها احساس کردند که با حضور سرمربی جدید شرایط طور دیگری رقم خواهد خورد . آقای مرزبان کارنامه شان در فوتبال مشخص است و مربی بادانش و با شعوری هستند مطمئنا تفکرات ایشان در موفقیت سیاه جامگان تاثیرگذار خواهد شد.

او در ادامه گفت: ما بازی خوبی مقابل صنعت نفت داشتیم  ومی خواستم در اولین حضورم در ورزشگاه آزادی با پیروزی در این استادیوم جشن بگیرم که خب نشد. البته باید بگویم آقای مرزبان به تازگی به تیم اضافه شدند و برای شناخت بازیکنان و تیم نیاز به زمان دارند که همانطور که گفتم مطمئنا روزهای خوب سیاه جامگان به زودی در آینده برای ما رقم خواهد خورد.

سیف اللهی در رابطه با اخراج بازیکنان سیاه جامگان هم گفت: مصطفی احمدی در خطای اول خیلی مقصر نبود و داور می‌ توانست به او تذکر دهد اما کارت زرد اول و خطای بعدی و کارت زرد دوم باعث اخراج او شد. اخراج بادامکی هم که کمی بی انصافی بود  چون او کاپیتان تیم است و این اوست که باید صحبت ها و اعتراض بچه ها را به داوری انتقال دهد. با احترام به داوری این بازی باید بگویم که او در کارت هایی که از جیب بیرون آورد عجله کرد.

او در خصوص شناخت کادرفنی شان در آینده و فرصتی که در مدت دیدارهای جام حذفی دارند می‌ گوید: دیدار جام حذفی ما با خونه به خونه و شناخت آقای مرزبان در این بازی و نتیجه گیری در آن مطمئنا یک کمک خوب و روحیه بخش برای سیاه جامگان خواهد شد اما همانطور که گفتم زمان بهترین کمک برای ارتقای و خارج شدن سیاه جامگان از وضعیتی که در آن قرار دارد است. مطمئنم که امسال سیاه جامگان با اولین پیروزی روی دور موفقیت خواهد افتاد و از شرایط بد خارج خواهد شد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو