زمان انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۶ -

اعتماد به حسینی در دربی، آینده استقلال را می‌سازد

مربی سابق تیم استقلال اعلام کرد حمایت از حسین حسینی به عنوان دروازه بان دربی حمایت از آینده استقلال است.

سرای نور؛درباره مسابقه دربی ۸۵ پایتخت اظهار داشت: بازی دربی همیشه مسابقه ای بوده که به شرایط جدول و نتایج قبلی دو تیم ارتباطی ندارد. این بازی مهم است. استقلال با شفر تغییرات خوبی داشته و پرسپولیس هم یکی از تیم های خوب ایران است. از نظر فوتبالی باید بازی جذابی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: روی نیمکت استقلال و پرسپولیس تفکرات آلمانی و کروات وجود دارد. هردو مربی سطح بالا و بین المللی هستند. امیدوارم رو به بازی محتاطانه نیاورند و گل های زیادی را شاهد باشیم که هواداران لذت ببرند. اگر دفاعی بازی کنند، تماشاچی لذت نمی برد و این برای فوتبال ما خوب نیست.

دروازه بان اسبق استقلال درباره شرایط گلرهای دو تیم گفت: شرایط دو دروازه بان متفاوت است. حسین حسینی یک دروازه بان جوان است که در بازی های گذشته نشان داده می تواند دروازه بان بزرگی باشد. از سوی دیگر بیرانوند شماره یک تیم ملی را می پوشد و از خوب های ایران است. شاید حسین حسینی هنوز تجربه لازم را نداشته باشد اما می تواند روز بزرگی در زندگی فوتبالی اش رقم بخورد.

بوستانی درباره نیمکت نشینی مهدی رحمتی بیان کرد: رحمتی دروازه بان بزرگی است که بارها در دربی به میدان رفته اما پنجشنبه تجربه متفاوتی خواهد داشت. نباید فراموش کنیم که حسینی آینده فوتبال ایران است و باید به تصمیم کادرفنی استقلال برای استفاده از حسینی احترام بگذاریم.

وی درباره صحبت های چندی قبل امیر قلعه نویی درباره اختلافش با رحمتی خاطرنشان کرد: من با رحمتی مشکلی ندارم اما امیرخان دلش شکسته است. قبل از بازی دربی درست نیست خیلی حرف ها را بزنم اما قطعا روزی همه چیز را افشا می کنم.

بوستانی افزود: شک نکنید روزی می گویم چه کسانی به استقلال خیانت کردند. امیر قلعه نویی مربی بزرگ و شناخته شده ای است اما برخی نگذاشتند نتیجه بگیرد. از هاشم بیگ زاده هم می توانید بپرسید. الان قبل از دربی است و اگر حرفی بزنم درست نیست اما در آینده می گویم چه خیانت هایی از سوی این افراد انجام شد.

وی در پایان گفت: من عاشق استقلال هستم. کل خانواده ام استقلالی هستند، فوتبالم را از استقلال مسجدسلیمان شروع کردم و حتی خانه ام انبار استقلال بود. انشاءالله در مسابقه پنجشنبه نیز استقلال برنده دربی می شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو