زمان انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶ -

بادامکی: پرسپولیس مستحق برد در دربی بود

کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان می‌گوید دیدار این تیم برابر استقلال‌خوزستان یک بازی 6 امتیازی است، که هر دو تیم به امتیازات آن نیاز مبرم دارند.

سرای نور؛

در جام‌حذفی وقتی بازی به پنالتی کشیده می‌شود شانس خیلی دخیل است و همین کار حریفان را برای صعود سخت می‌کند.

وی افزود: به نظرم مقابل خونه‌به‌خونه بد بازی نکردیم و می توانستیم در جریان بازی نتیجه را به سود خودمان رقم بزنیم که متاسفانه بازی را به حریف واگذار کردیم و بابلی‌ها به مرحله یک چهارم صعود کردند. من معتقدم اگر از این بازی گذر می‌کردیم می‌توانستیم تا مراحل بالاتر صعود کنیم که خب پنالتی باعث شد که همین جا کار برای سیاه‌جامگان در جام‌حذفی پایان یابد.

او درباره رویارویی با استقلال‌خوزستان در هفته یازدهم هم می‌گوید: ما در لیگ چند هفته‌ای است که خوب نتیجه نمی‌گیریم که بازی با استقلال‌خوزستان بهترین فرصت برای ماست. هر چند این یک بازی سخت و ۶ امتیازی است و در خانه حریف بازی خواهیم کرد. هر دو تیم در این بازی با انگیزه زیاد مصاف خواهند داد و نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این بازی دارند.

بادامکی در خصوص حضور مرزبان و تاثیرش در نتیجه‌گیری‌شان در آینده خاطرنشان کرد: آقای مرزبان کارنامه شان مشخص است و نیازی به تعریف ندارند اما این طبیعی است که ایشان تازه به جمع ما اضافه شدند و شناخت آنچنانی از تیم ندارند و برای اجرایی کردن تفکراتش نیاز به زمان دارد. تیم برای آنکه به نتیجه برسد باید هماهنگی‌اش را طبق نظرات سرمربی سرعت بخشد تا زودتر به آنچه مدنظرمان هست برسیم. البته نباید زحمات آقای میثاقیان در سال گذشته برای حفظ این تیم را فراموش کرد، ایشان هرچه در توان داشت گذاشت تا تیم را در لیگ‌برتر نگه دارد. امیدوارم با حضور آقای مرزبان شرایط تیم بهبود پیدا کند و در نهایت فصل را با رتبه‌ای خوب پایان ببخشیم.

او درباره پیروزی پرسپولیس در دربی هم خاطرنشان کرد: من از اینکه پرسپولیس در دربی برنده شد خیلی خوشحالم و این موفقیت را به هواداران، بازیکنان و باشگاه پرسپولیس تبریک می‌گویم آنها بازی زیبا و خوبی را به نمایش گذاشتند و مستحق برد هم بودند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو