زمان انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶ -

ایران در جمع پنج تیم برتر کاراته جهان قرار گرفت

پرونده کاراته کاهای نوجوانان، جوانان و امید ایران با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۶ برنز و کسب عنوان پنجمی رقابتهای جهانی بسته شد.

به گزارش سرای نور،از اسپانیا، با پایان یافتن رقابتهای کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا که از روز چهارشنبه سوم آبان ماه با حضور ۱۷۱۰ کاراته کا از ۱۰۹ کشور در تنریف آغاز شده بود، تیم ایران با کسب ۲ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز در جایگاه پنجم جهان ایستاد.

 

در این دوره از رقابتها تیم ژاپن با ۱۰ طلا، یک نقره و ۷ برنز قهرمان شد. تیم مصر با ۵ طلا، ۳ نقره و۷ برنز دوم شد. ترکیه با ۳ طلا، ۳ نقره و ۵ برنز در رده سوم قرار گرفت.
تیم اسپانیا با ۳ طلا، ۲نقره و ۶ برنز در مکان چهارم ایستاد.

پس از تیم ملی کشورمان، ایتالیا با ۲ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز ششم شد. فرانسه با ۲ طلا، ۱ نقره و ۳ برنز در رده هفتم قرار گرفت.  قزاقستان با ۲ طلا و ۱ برنز، دانمارک با ۱ طلا و ۱ نقره، مونته نگرو با ۱ طلا و ۲ برنز ، عربستان با ۱ طلا و ۱ برنز در رده هشتم تا یازدهم ایستادند.

لوکزامبورگ، تایلند و صربستان هر کدام با ۱طلا در رده دوازدهم قرار گرفتند. اتریش با ۳ نقره و ۱ برنز، آذربایجان و اندونزی هر کدام با ۲ نقره و ۱برنز به ترتیب در مکانهای پانزدهم تا هفدهم ایستادند. بلغارستان با ۲ برنزهجدهم شد. روسیه با ۱ نقره و ۳ برنز نوزدهم شد، اوکراین و انگلیس با ۱ نقره و ۲ برنز بیستم شدند.

مراکش با ۱ نقره و ۱ برنز بیست و دوم شد و آلمان با ۱ نقره و ۱ برنز در رده بیست و سوم قرار گرفت. تیم های شیلی ، ونزوئلا، برزیل، ازبکستان، نروژ، سوئیس هر کدام با ۱ نقره مشترکاً در مکان بیست و چهارم ایستادند. مالزی و پرتغال با ۲ برنز سی ام شدند.

تیم های دومینکن، مکزیک ، سوئد، چین، استونی، مجارستان، بلاروس، اسلواکی، مولداوی، لهستان و بلژیک، بوسنی و آمریکا با ۱ برنز مشترکا، در مکان سی و دوم قرار گرفتند.

مدال آوران ایران در جام دهم:
مدال طلا

رده سنی جوانان: باربد صداقت
رده سنی امید: آویشن باقری

مدال نقره
رده سنی جوانان: مجید نیکوهمت
رده سنی امید: سارا بهمنیار

مدال برنز
کاتای انفرادی نوجوانان: احمدرضا محمودی
کاتای انفرادی جوانان: حدیثه جمال
کاتای تیمی نوجوانان- جوانان: عرفانه مساح، یگانه شهپری و گلناز شاهزیدی
کومیته رده سنی نوجوانان: علیرضا فرجی
کومیته رده سنی جوانان: قاسم خوبرو
کومیته رده سنی امید: مهدی قراری زاده

 

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو