زمان انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۶ -

عباس‌زاده: با پیراهن ۶۹ صعود می‌کنم

محمد عباس زاده با یک قیچی تماشایی باعث پیروزی نساجی قائمشهر در دیداری حساس مقابل آلومینیوم اراک شد.

سرای نور؛عباس زاده که به تازگی از سایپا جدا شده و به نساجی پیوسته است در این باره به خبرنگار ما می گوید: ازاینکه به نساجی برگشتم خوشحالم. من یک نیم فصل از تیمم دور بودم و از اینکه با گلزنی به نساجی برگشتم احساس رضایت می کنم. ما می‌توانستیم گل های بیشتری به حریف بزنیم که خب نشد.

او درباره فشاری که در این مسابقه بود رویش بود گفت: وقتی هواداران نساجی و حضور پرشورشان در ورزشگاه شهیدوطنی را می‌بینم انگیزه‌ام چند برابر می‌شود و آن زمان است که دیگر هیچ فشاری را تیم و من متحمل نمی شویم. از لطف مردم قائمشهر نسبت به خودم تشکر می کنم و از همه تماشاگران می‌خواهم تمام تیم را تشویق کنند تا تیم به لیگ برتر برود. من سرباز نساجی هستم و تا رسیدن این تیم به موفقیت هر چه در توان دارم، خواهم گذاشت.

عباس زاده در باره شماره پیراهنش می گوید: عدد۳۳ شماره مورد علاقه من است چون ابتدای فصل رحمان جعفری این پیراهن را پوشیده سازمان لیگ اجازه پوشیدن پیراهن ۳۳ را به من نداد و برای همین من مجبور به پوشیدن شماره ۶۹ تا پایان فصل هستم و مطمئنا تا آخر فصل پیراهن شماره ۳۳ را همیشه زیر پیراهن ۶۹ ام برتن خواهم داشت تا ان شاالله با همین پیراهن به همراه نساجی در لیگ برتر حضور پیدا کنم.

آخرین صحبت او نیز درباره حمایت لزوم مسئولین برای صعود نساج ها به لیگ برتر است. او می گوید: باتوجه به حمایت مردم قائمشهر و زحمات بی شائبه آقای صنیعی فر از مسئولین شهر و استانم می خواهم که آنها نساجی را تنها نگذارند و در راه رسیدن به موفقیت و صعود به لیگ برتر او را همراهی کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو