زمان انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۶ -

اسامی تیم ملی فوتبال ساحلی اعلام شد

بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ساحلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی پرشین کاپ مشخص شدند.

سرای نور؛

دومین دوره از مسابقات بین‌المللی فوتبال ساحلی Persian Cup با حضور تیم‌های ملی اسپانیا، اوکراین، آذربایجان و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از ۷ الی ۹ بهمن‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

 

به همین منظور ملی‌پوشان از روز پنجشنبه (پنجم بهمن) عازم بوشهر می‌شوند و طبق اعلام سازمان جهانی فوتبال ساحلی تمرین رسمی تیم‌ها روز جمعه برگزار می‌شود.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی کادر فنی جهت شرکت در مسابقات پرشین کاپ به شرح زیر است:

 

محمد احمدزاده، مصطفی کیانی، مسلم مسیگر، حمید بهزادپور، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد مرادی و علی میرشکاری، محمد معصومی‌زاده و سینا رحمتی.

 

مارکو اوکتاویو، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که پس از کسب مقام سوم جام بین قاره‌ای در سال ۲۰۱۷ اردوهای بوشهر و تهران را در دستور کار ملی پوشان قرار داد، پس از برگزاری اردوها روز گذشته بنابر شرایط حاد شخصی پیش آمده برای وی و نیاز به حضور فوری در کشورش، ایران را به مقصد برزیل ترک کرد و در مسابقات پرشین کاپ حضور نخواهد داشت.

 

به این ترتیب طبق صحبت‌های اوکتاویو و در پی تصمیم‌گیری کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی، مقرر شد عباس هاشم‌پور، مربی تیم که سابقه کاپیتانی تیم ملی و شش سال حضور به عنوان مربی در چندین دوره جام جهانی، قهرمانی آسیا و جام بین قاره‌ای جهان را در کارنامه خود دارد، مسئولیت هدایت ساحلی بازان در مسابقات پرشین کاپ را در دست داشته باشد.

 

امیرحسین اکبری، ملی پوش کشورمان به دلیل مصدومیت امکان حضور در رقابت‌ها را نخواهد داشت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو