زمان انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۴ -

پسر جنجالی فضای مجازی دستگیر شد

پسر پرحاشیه ای که در روزهای اخیر با انتشار تصاویر خود در شبکه تلگرام خبرساز شده بود، روز گذشته توسط ماموران پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش سرای نور؛چندی پیش با انتشار عکس های پسر جوانی که در فرم های متفاوت در کنار دختران برهنه اقدام به انتشار عکس های خصوصی خود در فضای مجازی کرده بود حسابی بحث برانگیز شد. هنوز ساعاتی از انتشار این عکس ها نگذشته بود که فرد ثابت در تمام عکس ها با انتشار کلیپی در فضای مجازی ادعا کرد افراد حاضر در عکس ها بستگان درجه یک وی بودند و او برای چند دقیقه گوشی موبایلش به سرقت رفته و سارق برای اخاذی و انتقام گیری از وی و خانواده اش اقدام به انتشار عکس های خصوصی در شبکه های اجتماعی کرده است.

خیلی زود کلیپ منتسب به این جوان دست مایه شوخی و طنز کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت و همان موقع فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه هنوز کسی به پلیس فتا مراجعه نکرده و شکایتی را ارائه نداده است، افزود: در صورت شکایت افراد حاضر در عکس ها پلیس فتا توانایی و امکانات برخورد با سودجویان را دارد. با گذشت چند روز از انتشار این کلیپ و بازار داغ طنزهای حاشیه آن کارشناسان پلیس فتا فردی را که در همه عکس ها حضور داشت با استناد به شکایت دختران جوانی که قربانی نقشه پسر جوان شده بودند شناسایی کرده و بعد از ظهر دیروز طی عملیاتی ویژه متهم را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.

در حال حاضر متهم برای بازجویی های فنی و قضائی در اختیار ماموران پلیس قرار دارد و جزئیات پرونده او بزودی از سوی پلیس فتا اطلاع رسانی خوادهد شد.منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ آبان, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو