زمان انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ -

غفوری: داور اخلاقش را بهتر کند، موفق‌تر می شود

گلزن استقلال در دربی 86 اعلام کرد به فغانی گفته دقت کن و به او برخورده است.

سرای نور؛وریا غفوری در پایان دیدار استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر که بازی را بردیم. بازی حساسی برایمان بود. ما دربی را در دور رفت باخته بودیم و توانستیم جبران کنیم.

وی درباره زیبا نبودن مسابقه عنوان کرد:  طبیعی بود تیم حریف هم کار خاصی انجام نداد. آنها فقط توپ بلند ارسال می کردند و کارشان ارسال توپ بلند بود. با این حال به بازی زیبا امتیاز نمی دهند. ما در بازی رفت خوب بازی کردیم و باختیم. در نیمه اول همین بازی حداقل باید دو بر صفر بیرون می آمدیم.

مدافع راست استقلال درباره اخطاری که علیرضا فغانی به خودش نشان داد، تاکید کرد: فغانی دو صحنه اشتباه کرد و بعد من گفت دقت کن. انگار وقتی به او می گویی دقت کن خیلی به این داور برمی خورد. فغانی داور خوبی است اما فکر می کنم اخلاقش تند است. اگر اخلاقش را هم خوب کند، خیلی بهتر است و در داوری موفق تر خواهد بود.

غفوری درباره احساسش بعد از گلزنی در دربی افزود: فعلا داغ هستیم؛ باید ببینیم تا فردا چه احساسی داریم. همین که هواداران خوشحال هستند، برایمان کافی است.

وی درباره تشویقش توسط هواداران گفت: حواسم به هواداران و تشویق هایشان نبود. با این حال از آنها تشکر می کنم و امیدوارم در آینده هم خوشحالشان کنیم.

غفوری درباره شادی بعد از گلش افزود: من روی رگ دستم می زنم و تعصبم به تیمم را نشان می دهم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۱ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو