زمان انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ -

کدام مدعی لیگ یک به صعود نزدیک است

رقابت های لیگ یک به روزهای حساسی رسیده و اشتباه از سوی هر یک از مدعیان می تواند تاوان سختی برای آنها داشته باشد.

سراي نور؛رقابت های لیگ یک روز گذشته هفته بیست و ششم خود را پشت سر گذاشت تا تیم ها فقط ۸ هفته تا پایان رقابت ها پیش رو داشته باشند.

در مهم ترین بازی های روز گذشته تیم های مدعی نفت مسجد سلیمان، بادران، نساجی مازندارن و فجرسپاسی شیراز برابر حریفان خود به برتری دست یافتند و دو تیم مدعی خونه به خونه و اکسین نیز به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافتند تا تغییرات کوچکی در جدول رده بندی ایجاد شود.

با نتایجی که روز گذشته به دست آمد، بار دیگر اختلاف شاگردان فکری با تیم دوم جدول رده بندی که در حال حاضر خونه به خونه با ۴۹ امتیاز است به عدد ۴ رسید و از سوی دیگر اختلاف تیم های بادران، نساجی مازندران و فجرشهید سپاسی شیراز با خونه به خونه که هفته های خوبی را با اسکوچیچ پشت سر می گذارد، کاهش یافت تا در ادامه رقابت ها شاهد نبرد جذاب تر و البته پرهیجان تری باشیم.

روز ۲۰اسفندماه این رقابت ها هفته بیست و هفتم خود را پشت سر خواهد گذاشت و مانند هفته ای که گذشت، تیم های مدعی دیدار مستقیمی با هم برگزار نخواهند کرد ولی می توان از همین حالا پیش بینی کرد که سخت ترین دیدار پیش روی تیم صدرنشین قرار دارد که باید در سیرجان به مصاف تیم گل گهر سیرجان بروند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو