زمان انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ -

ذوب آهن؛ آرام و بی حاشیه به دنبال صعود

کاروان تیم ذوب آهن اصفهان ساعت 16:30 به وقت اصفهان از هواپیما پیاده شدند تا از فرودگاه به هتل محل اقامت در ابوظبی بروند.

سراي نور؛ذوب آهنی ها که یکی از باتجربه ترین تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به حساب می آیند با بازیکنانی خوش اخلاق و آرام تیم بی حاشیه ای را تشکیل می دهند که برای پیروزی مقابل الوحده و ۹ امتیازی شدن در گروه لحظه شماری می کنند.

 

باتوجه به این که الوحده ای ها شب گذشته در رقابت های لیگ کاپ امارات مسابقه ای برگزار کردند به نظر می رسد ذوب آهنی که با استراحت کافی به ابوظبی رسیده، شرایط بهتری نسبت به حریفی داشته باشد که بازی رفت را با ۲ گل واگذار کرد.

ذوب آهن با ستاره هایی نظیر رشید مظاهری، بختیار رحمانی، قاسم حدادی فر، مرتضی تبریزی، مهدی رجب زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، اکبر ایمانی، خالد شفیعی و… در صورت پیروزی مقابل تیم معروف شهر ابوظبی به احتمال زیاد خود را در مرحله بعدی خواهد دید.

آن ها در صورت برد مقابل الوحده به کسب یک تساوی خانگی مقابل الدوحیل قطر نیاز دارند. این در حالی است که تیم لوکوموتیو نیز در صورت کسب نتیجه خوب مقابل الدوحیل در ازبکستان، ممکن است دوباره خود را صاحب بخت برای صعود ببیند و کار را برای ذوب آهن سخت کند.

 

با این وضع کسب پیروزی مقابل حریفی که فصل گذشته ۷ گل از پرسپولیس خورد، مهم ترین هدف شاگردان امیر قلعه نوئی است. قلعه نوئی که خود بارها سابقه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد و یک بار هم تا نیمه نهایی این رقابت ها نیز پیش رفته، این روزها مرد اول کاروانی است که عازم شهر ابوظبی شده و امیدوار است با بازیکنان بی حاشیه و کم ادعایش نتیجه خوبی بگیرد و اولین تیم ایرانی باشد که در آستانه صعود به دور بعد قرار می گیرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو